Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elfelejtette az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elfelejtette az évfordulónkat, mit csináljak, gáz, fiúk ti ünneplitek?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk 1 évesek a barátommal, egész nap vártam, hogy legalább felhív, de szombaton beszéltünk utoljára telefonon, pénteken találkoztunk, azóta semmi. Ma este felhívtam, először direkt nem hoztam szóba, hátha szól, de semmi, és a beszélgetés végén megjegyeztem, hogy tudod, h ma vagyunk egy évesek? erre annyit mondott, hogy "Ha-ha" nem is értettem, rosszul esett, el is köszöntem tőle. Azóta sem jelentkezett vagy hívott vissza, pedig én már a kapcsolat elején mondtam neki, hogy legalább az évfordulókat ünnepeljük meg, nekem ez fontos.
2012. júl. 23. 21:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
20as éveinkben vagyunk, sajnos sok mindent elfelejt ami nekem fontos, ez nem az első eset és direkt nem akartam neki szólni "tesztelésképp", eddig minden barátom meg tudta jegyezni, mert nekem fontos, nem vártam nem tudom milyen ajándékot, de azért 1 év sok, mások ilyenkor megünneplik
2012. júl. 23. 22:01
 12/16 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha a tesztelgetések helyett inkább kettőtökre figyelnél? Mert egyelőre csak magaddal vagy elfoglalva. Nem lesz második évforduló így.
2012. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tavaly, mikor volt a barátnőmmel az első évfordulónk csak csináltattam egy közép kategóriás csokrot és részemről elintézettnek tekintettem az ügyet. Közben tőle kaptam egy elég jóféle cipőt, annak ellenére, hogy én ritka balfa@sz vagyok cipővásárlás téren, ez teljesen jó volt, méret, stílus, szín, márka... Szóval ő adott egy nagyon jó cipőt én meg egy csóri csokrot :/ Nagyon elszégyelltem magam. Szerencsére még volt annyi lélekjelenlétem azt hazudni, hogy netről rendeltem neki, de még nem jött meg. Másnap meg elköltöttem a nyaralásra félretett pénzem jelentős részét egy női ruhaboltban. Azóta inkább minden alkalomra veszek ajándékot és ha Ő nem ad, akkor max később adom oda, de szándékosan nem hozom Őt kellemetlen helyzetbe azzal, hogy én vettem ajándékot,Ő meg nem.


23/F

2012. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
utolsó, ez kedves tőled, az enyém nemhogy virágot nem adott, de szóba se hozta, totál elfelejtette, csak kínjában nevetgélt mikor felhoztam neki, és tudom, hogy nem is fog kárpótolni, nem nagyon érdekli, hogy nekem rosszul esett :(
2012. júl. 24. 08:04
 15/16 anonim ***** válasza:

13-as, akkor elég kezdő lehettél. Cipőt venni évfordulóra? Jóhogy nem egy liter tejet.


Évfordulóra virág, bonbon, egy vacsora, valami drágább pezsgő, iyleneket kell. Esetleg nyaralás. Inkább vitted volna nyaralni, késői évforduló alkalmából.


Szóval lehet mondani, hogy a kapcsolatod nem szól másról, csak az anyagi versengésről.

2012. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15.!

AZt hozzá kell tennem, hogy első alkalom volt nekem is és a barátnőmnek is, hogy egy kapcsolatban kibírtunk egy évet. Azért is vettem csak egy csokrot alapból, mert nem tudtam, hogy mi a szokás ilyenkor. Ha jobban elolvasod a sztorimat, akkor rájöhetsz, hogy Ő vett nekem cipőt és nem én neki! Ilyet írni,hogy a kapcsolatunk csak az anyagi versengésről szól? Te eszednél vagy? Miből jött ez le neked? Mert ez nagyon felb@szta most az agyamat. Miért baj az, hogy az évvordulót nem egy sima, virág, vacsi kombóval ünnepeltük? Egyébként az egy Converse cipő volt, és nem pl egy Lacoste. Nem tudom te hogy vagy vele, de én ennyit bármikor, zokszó nélkül, szívesen ráköltenék a barátnőmre anélkül, hogy anyagiasságról beszélnénk te zsugori, skót f@sz!

2012. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!