Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szereti a barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szereti a barátnőjét\\barátjat akor mert csalja meg őt?!

Figyelt kérdés
Megcsalt a pasim peddig azt mondta h szeret...akor igaz ez vagy csak hülyítete?
2009. júl. 15. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
engem is megcsalt...barcsak csok volt es 3x talalkozott a kis ribivel....16 eves csajjal kavart 25 eves letere." eve vagyunk egyutt az indok az en kulfoldon tartozkodasom volt...allitolag nagyon hianyoztam es szeretetre vagyott fel evig 4honapig nem lattuk egymast es en meg akkor is azt mondtam h egy evig meg szeretnek kint dolgozni...erre ez a megcsalas dolog volta valasza..vegulis elerte h visszahoztam a kapcsolatot a sirbol mert vegleg hazmentem...persze maskerdes h a bizalom elmult...
2009. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
elozo vagyok bocs 2 eve vagyunk egyutt elirtam...nem lenyeg
2009. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%
akor hülyítete peddig hülye vagy :D
2009. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy már unja a régit, és valami újra vágyik. A másik lányhoz valószinleg csak testileg vonzódott, lelkileg még mindig téged szeret.

Tudod, lehet a kedvenc kajád a rántott sajt, de ha túl sokszor eszed, egy idő mulva megunod, és ha meg is kóstolsz más kaját, attól még a rántott sajt marad a kedvenced:)

2009. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
megint az elso vagyok...minden kapcsolatban vannak szerintem hullamvolgyek en erzem h azert engem nagyon szeret es en boldog vagyok vele...nem tortnet volna meg ha nem vagyunk kulon...amugy en is vosszacsaltam csokokkal nem is egyszer, de soha nem tettem volna ha o ezt nem teszi velem, azt hittem a mi kapcsolatunk annyira tokeletes h ez elo sem fordulhat...aztan elmondtam neki h visszaadtam a csokokat, erre azt mondta h nem igaz biztos csak feltekennye akarom tenni...mondom oke..szoval szent a beke
2009. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
hat engem amilyen ronda csajszival csalt meg...neharagudjatok o egy jo pasi meg en is azert jo nonek tartom magam...es magat jaratta le azzal h kit csokolt meg....hala istennek h le nemfekudtek....azt mondtam amugy mindig h soha nem bocsatanam meg a megcsalast, de az ember nem tudja milyen nehez mikor mar benne van.....bar nem hiszem h a sexet megtudtam vona bocsatani
2009. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

18:33


Tudod, nem minden a külső... de ezek szerint nem tudod...

2009. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Idefigyelj...tolem mindent megkapott, es maskepp ismertem az izleset, az a lany meg beszelni sem tud normalisan...
2009. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha valaki szereti a barátnőjét, akkor nem csalja meg. Ha meg nem szereti, akor megcsalja. Így működik a dolog bármit mond is. Ne hagyd magad etetni! Mondani bármit lehet még azt is, hogy szeret... A cselekedetek önmagukért beszélnek és mindenre választ adnak.
2009. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Előzőnek...Igazad lehet...Bár van olyan h szereti de megcsalja..s miert?? mert nem kapja meg azt a szerelmetol amire igazan vagyik..ilynekor mastol keresi... VAGY..ismerek olyan esetet h a lany szerette a parjat de osszejott egy masikkal mert valami ujra vagyott..mert fiatal...most ott tart h ket pasija van es mind a ketto kell neki:P:P Hat vannak ilyen esetek..mindenkinel mas...
2009. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!