Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan 20 év feletti fiút, aki viszonylag jól néz ki, nem meleg, nem buta, és mégsem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit furcsa, de van ilyen? Ha igen, mitől lehet?
2012. júl. 25. 18:17
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

egy kicsit félénk és válogatós vagyok,de egyszer találok egy hozzám illőt,a válogatósat a belső tulajdonságokra értem :)

20F

2012. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

Én... és azért, mert a szerencse nem volt még velem eddig... régen , 5-6 éve azért nem így néztem ki akkor megértem, hogy nem volt barátnőm, de azért most már hogy is mondjam, ég és föld ... eddig mindig csak azt kaptam, hogy aranyos, meg cuki stb... meg hogy nekem jó, mert jó alakom van, meg ahhoz hogy legyen barátnőm nekem igazán nem kell hozzá szerencse... nem, dehogy , ugyan...

22F

2012. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
25%
Nincs elég pénzük,nincs autójuk,vagy nem is túl szerencsések.
2012. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
12es vagyok... a 13asnak írnám, hogy a pénz meg autó stb kvára nem számít... már némelyik ismerősöm is ezzel jön, de ennél cifrább marhaságot se sokszor hallok....
2012. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Mert nekik van igazuk.Én meg ennél nagyobb szemen szedett hazugságot nem láttam még,hogy valaki azt mondja hogy nem,ez nem így van.
2012. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
ez nagy teher, de talán megéri várni, ha teljesül az álom
2012. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Igen, ismertem ilyen magányos embert, szinte már fáj, annyira nagyon-nagyon helyes a srác, a 20. születésnapja betöltötte után 2 hónapra lett barátnője. Még mindig együtt vagyunk hál' Istennek... :-)


Na de ettől eltekintve, szerintem ez nem fura. Nem mintha addig sem lett volna neki jó egy barátnő, de egyszerűen nem keresett tudatosan és CÉLIRÁNYOSAN magának, e mellett rengeteg minden lekötötte. (Munka, tanulmányok, otthoni teendők stb.) Legalábbis nekem ezt mondta, de lehet ennek több oka is.

Másoknál? Nem tudom. Talán túl magasra teszik a mércét; a nagy Őt keresik vagy csupán félnek kezdeményezni, mert nincs önbizalmuk; kosarat kaptak és azért, hiába intelligens, jóképű az illető, ezt nem zárja ki.


18L

2012. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok. Kezdem úgy érezni hiába minden... 22f
2012. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
kapásból hármat is fel tudok sorolni a közeli barátaim közül... sztem ez azon múlik, hogy mennyire igényli h legyen barátnője.
2012. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
ismerek ilyeneket, igen. szerintem is a félénkség+magas elvárások kombináción múlik kiegészítve azzal, hogy mennyire szeretne.
2012. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!