Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan 20 év feletti fiút, aki viszonylag jól néz ki, nem meleg, nem buta, és mégsem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit furcsa, de van ilyen? Ha igen, mitől lehet?
2012. júl. 25. 18:17
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
72%
En tobb ilyet is ismerek, de mind defektes valamifelekepp. Vagy nincs erzelmi intelligenciaja, vagy a tarsas kapcsolatokhoz hulye, vagy pedig haverjai vannak, de a nokkel nem tud banni egyaltalan, tehat teljesen rosszul szocializalodtak. Azert megvan az oka mindig...
2012. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

talán én *.*

kicsi a kukacom :(

pedig még pénzem is sok van.

2012. szept. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Az osztályom nagyrésze (6-8ember)

De hogy ki helyes ki nem, azt nem tudom eldönteni :)

2012. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok pedig nem vagyok az a tipikus puhapőcs, csak nem szemétkedek max néha pimasz vagyok oszt annyi :D

Bnőm az volt de semmi olyan amilyet tényleg szerettem volna...

Amúgy meg most testépítek vérkomolyan fájdalmakat tűrve és 80kilóig meg sem állok :PP

F19

2012. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
24 évesen lett barátnőm, szóval létezik.
2012. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
És neked addig miért nem volt?
2012. okt. 7. 13:24
 27/44 anonim ***** válasza:
Elég antiszociális, mondhatni geek voltam. Nem nagyon érdekeltek az emberek gimiig, aztán meg ott voltam, 16 évesen egy 20 éves tájékozottságával, és egy 12 éves szociális érzékével. Nem nagyon volt közös hullám senkivel. Aztán lassan elkezdtem a két pólust közelebb hozni. Most is borderline vagyok, de már a határ belső oldalán.
2012. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
1-2t ismerek, és valószínű azért nincs neki, mert nem akar, vagy félénk, vagy a kettő együtt.
2012. okt. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Testalkatra rendben vagyok, teszek is érte. Fejre embrei fejem van. Velem kedvesek is szoktek lenni a nők. Nem vagyok homár, van diplomám is. Bizonyítottam magamnak,hogy gyogyós sem vagyok. Egyszerűen a probléma ott van,hogy nem tudnám magam elképzelni párkapcsolatban, viszonylag agresszív, adrenalinfüggő vagyok, gyakran mogorva pofával járkálok, lelki problémák azok vannak kő keményen, depresszió, és hasonlók, nem zártosztályra való téma, de azért a mindennapi életben elég zavaró. El nem tudnám képzelni,hogy egy nő örömét lelné abban,hogy velem legyen. Az egy dolog hogy elégesdett vagyok a külsőmmel, de ettől függetlenül én pl. nem járnék magammal,ha egy nő fejével gondolkodnék. Mit tudnék adni azért,hogy a nő jól érezze magát velem, mit tudnék egyáltalán vele a szexen kívül csinálni?? Fogalmam sincs! Egyszerűen még azt sem tudnám elképzelni,hogy bemenjek a virágboltba virágot venni, és életvidám fejjel dúródni az útcán ezzel a kezemben. Még anyámnak sem én veszem a virágot, csak átadom neki, miután fatert megbíztam,hogy hozzon már. Csak ennyire vagyok lelkileg egy sivár szemétláda. Így ezt nem lehet. Pedig húsz már elmúltam, harminc még nem vagyok. Egy faszi írta ezt. Csak hogy tudd, ez is egy létező ok, amiért folyton egyedül látsz mászkálni mindenhova, akár a moziba is. Még barátaim sincsenek, senkivel semmi beszélnivalóm nincs.
2012. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
21-es! Pontosan ezt írtam az előbb, jól megfogalmaztad. Ez a lényege valóban! Az a baj, hogy ezt mások rosszul tolerálják. De mit is kéne várni egyébként. Nem kell vele foglalkozni.
2012. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!