Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Üdv! Szeretném kérni azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonym0117 kérdése:

Üdv! Szeretném kérni azon emberek véleményét, akik már éltek át hasonlót. Miért csinálja ezt, és mit akar?

Figyelt kérdés

Üdv!,

megint én!

Mi a teendő ilyenkor?, mert én úgy érzem, totál magamba roskadok, teljesen össze zavart megint.

Az előzmény:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Azt hittem, hogy kedden végleg lezárjuk. Fordult a kocka.

Elmondta, hogy ő csak 'szünetet' akar. Azért csinálta ezt, hogy megváltozzam, mert szép szóval nem ment. Folytatta, hogy ő engem akar, de gondolkodnia kell, így augusztusban legyünk szabadok, és szeptemberben megkeres! 50-50%. Nem tudom, hogy gondolja, hogy Rá fogok várni? Csak idegelem magam emiatt, hogy mi lesz? Este beszélgettünk, kérdeztem, van-e már valakije. Mondta, hogy nem vágyik másra. Akkor mégis mi a fenének van ez a herce hurca?.. Teljesen összezavart!.. :(


Én nem tudom, hogy ő ezt hogy gondolja. Legyek mással, aztán ha 1 hónap alatt mélyebb érzelmeket fűznék hozzá, ő meg betoppan egy hónap múlva, és azt mondja szeret, szaladjak vissza hozzá?.. Hogy felejtsem el így, ha szeptemberben azt mondja 'nem akarja folytatni'..és hogy közeledjek egy másik emberhez, ha lehet, hogy 'akar még' ? Miért ilyen nehéz logikájúak a férfiak?.. Én egyszerűen nem tudom feldolgozni! :(



2012. júl. 25. 13:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Javítom magam. * Legyek mással, aztán ha 1 hónap alatt, VALAKI MÁSHOZ mélyebb érzelmeket fűznék..*
2012. júl. 25. 13:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,ha akar valamit,akkor azt most tegye,mert te nem tartasz 1hónap szünetet,és utána hiába pitizik majd,téged nem fog érdekelni.Ezt így szépen határozottan.
2012. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hasonlót én is átéltem, már ami a szünetelésre vonatkozik...többször is.. én is hitegettem magam, hogy biztos csak besokallt stb.. Aki szeret nem akar szünetet, és mindig kiderült hogy másik lány is volt a képben, csak ugye az még nem biztos h működni fog, és így még fenntartod annak a lehetőségét is hogy visszamehet hozzád, ha a másik nem jön össze..És ezt tapasztalatból mondom. Én a helyedben arra koncentrálnék h ismerkedjek másokkal, mert ennek a kapcsolatnak nem lesz jó vége...
2012. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a válaszodat! :) :(
2012. júl. 26. 12:34
 5/9 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak, aki szeret, nem tesz ilyet...egyébként pont fordítva, a pasik nem túl bonyolultak,inkább szeretnek mismásolni, félrebeszélni, meg megpróbálni nem megbántani azzal pl, hogy már nem szeret, de ha úgy tartja kedve jól jöhetsz még valamire. Ha végig gondolod, TE rágódsz rajta hogy hogy old meg, és Ő diktál. Nagyon önző dolog, ha szeretne, nem tenné ezt veled. Tapasztalatból mondom, most viszont olyan párom van, akivel minden egyértelmű. Nem azt mondom hogy nincsenek problémák, de ami a kapcsolatunk alapját illeti, minden egyenes. Akarjuk egymást,együtt akarunk lenni és pont. Keress tovább. :)
2012. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyet nem értek...

"Legyek mással, aztán ha 1 hónap alatt mélyebb érzelmeket fűznék hozzá, ő meg betoppan egy hónap múlva, és azt mondja szeret, szaladjak vissza hozzá?"


Neked is van valakid? Vagy most úgy gondolod, hogy holnap már lesz is más és egy hónap alatt belehabarodsz?? Mert ha annyira szeretnéd, mint amennyire itt hisztizel, akkor valószínűleg egy hónap alatt nem pasiznál be....vagy ha igen akkor nincs miről beszélni.....

2012. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nincs senkim. Beszélgetek, ismerkedem. Ennyi. Neki van már más, de írta, hogy nem jó vele, hiányzom neki!.. wtf?
2012. júl. 28. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:

3 év után persze, hogy hiányzol neki...amúgy ha annyira rossz lenne neki a másik lánnyal, akkor nem vele lenne. Ugyanebben a cipőben járok mint te...

Egyet tudok mondani. Nem véletlen nem jó tanács "kutyaharapást szőrével" ebben a helyzetben. Bár másnaposságra lehet, hogy jó.

2012. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Drága! Ez az egész úgy hangzik,hogy ennek vége.Az ember egy igaz kapcsolatban nem gondolkodik szüneten,hülyeségeken.Örül, és tiszteli a másikat,nem azon morfondírozik, hogyan szálljon ki belőle.Ha az augusztus szünet-akkor szünet. Én a helyedben ellazulnék, erősíteném a baráti kapcsolataimat,járnék társaságba.Ha jön valaki,megpróbálkoznék vele, ezt az ürgét pedig nem fogadnám vissza.Sajna, a birtoklási vágy akkor indul be amikor érezzük, hogy a másikat elveszítjük. De ez még nem szeretet. Mert ha szeretjük, nem bántjuk szándékosan, nem lépünk le 1 hónapra. Nemcsak hogy nem szeret, nem is tisztel.Nem kínlódnék vele, teljesen ki fog készíteni.Összeszedném magam és lépnék.Nem könnyű, az tény.
2012. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!