Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fel szokott jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fel szokott jönni erre az oldalra, véletlenül rátaláltam hogy miket irkál itt (nem szóltam neki), és le vagyok döbbenve, nem ilyennek ismertem meg. Szakítsak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 23:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Miket kérdezett vagy írt ki? Így nem igazán lehet eldönteni hogy most szakíts vagy sem. Téged is bántó dolgokat? Vagy mi?
2012. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Lehet Fáni nője.
2012. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Írkált minden félét,maga a stílus nem tetszik.Szerintem szakítok vele.Úgyhogy ha mostanában valakivel szakít a barátnője,az tudni fogja miért történt:)
2012. júl. 25. 23:55
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ezen hisztizel?Ne komolyan sírva fakadtam a nevetéstől!Itt néha az emberek trollkodnak,szellemesen beszólnak..Nem lehet minden nap karót nyelt ember módjára válaszokat írni!26/L
2012. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne szakíts már vele mert akkor itt fog siránkozni nekünk hogy dobta a barátnője vagy 100 kérdésen keresztül :D
2012. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem adsz semmi konkrét példát, és már el is döntötted. Köszönjük Emese.
2012. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, az anonimitás könnyen kihozza az emberből a csúnya énjét... monitor előtt, arc és névtelenül könnyű keménykedni.


Amúgy ettől függetlenül én több olyan kérdést írtam ki, ami baromi félreérthető, mivel nem is történt meg velem, csak kíváncsi voltam az emberek reakcióira, de ha barátom elolvasná, tutira elcsodálkozna...

2012. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
Hát mi a barátommal együtt gyakszizunk, de azért van egy olyan "intim szférám", aminek nem örülnék, ha tudna róla... és nyilván neki is. Ezt illik tiszteletben tartani...
2012. júl. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Most az a bajod ,hogy kicsit trollkodott szerencsétlen?:D
2012. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Én igyekszem többnyire normálisan válaszolni, de azért ez az oldal olykor belőlem is kihozza a bunkót. (Nem nehéz valljuk be)

Értelmetlen kérdésre sokszor válaszol az ember értelmetlenül, ahogy bugyuta emberekkel sem tud mindig mindenki türelmes maradni.

Nem tudom miket írkált, de én ezt az azonnal szakítok témát megfontolnám.

2012. júl. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!