Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fel szokott jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fel szokott jönni erre az oldalra, véletlenül rátaláltam hogy miket irkál itt (nem szóltam neki), és le vagyok döbbenve, nem ilyennek ismertem meg. Szakítsak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 23:40
1 2 3
 21/28 ezvan:D ***** válasza:
95%

nee szakíííts már vele...a neten különben is lehet hülyéskedni :) gondolta senki nem ismeri azt ír amit akar végre kibontakozhat :D de ha a valóságban rendes szereted kedveled ne már egy ilyen hülyeség miatt dobod...

L/18

2012. júl. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Pj0tr ***** válasza:
77%

Köszönjük a vallomást. IP címét rögzítettük. Kollégánk nemsokára felkeresi Önt és az Ügyész majd eldönti, hogy mennyi letöltendőt fog kérni a bíróságon...


Viccet félretéve. Feltörted a fiókját. Ez egészen konkrétan bűncselekmény, már csak azért is mert van az oldalon belső levelezés, amit véd a levéltitok.


Szóval szakíts vele. Jobban jár, mint egy ilyen kétszínű, kémkedő pics@val...

Igen én sem vagyok ennyire tapló az életben, sőt itt is igyekszem normálisan válaszolni, de az emberek idiotizmusától kinyílik a bicska a zsebemben. Nagyon nehezen tolerálható általam ez a viselkedésforma.

2012. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi privát szférát sem hagysz neki, az szerintem kicsit gáz. Szerintem ez az oldal sokszor eléggé távol áll a valóságtól. Az emberek gyakran máshogy viselkednek, ahogy az életben sohasem tenné, mert amúgy normális mentalitású. Lehet nem is igaz amit írt. Erre alapozni egy szakítást...

Nem tudom, hány évesek vagytok, de ha ennyit sem bírtok ki, meg amúgy is kutakodsz utána, ennyire nem bízol benne, aztán még megbeszélni sem tudjátok, akkor lehet jobb is, ha vége.

2012. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Az én szerelmem innen az egyik régi troll és inkább örülök hogy ilyen jópofa. :D (Na nem olyan hülyeségeket írt amiket mostanában szoktak hanem vicceset)
2012. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Akkor most nézd kedves kérdező mint kívülálló, büszke lennél magadra? Nem hiszem, na de mindegy ha ez tényleges kérdés, elég gerinctelen* dolog volt tőled...

De ha már itt tartunk annyit igazán megtehetnél azért hogy felvilágosítasz minket milyen kérdéseket, vagy kommenteket tett itt közé. De ahogy gondolod, ez a szakítás dolog, szereted akkor ez nem hiszem hogy indok lehetne...

2012. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nektek csak egy a bajotok,hogy túl hiszékenyek vagytok. khmm...
2012. júl. 26. 19:11
 27/28 anonim ***** válasza:
hány évesnek tetszik lenni...?
2012. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha mi hiszékenyek vagyunk,akkor te meg sötét mint a fekete lyuk!Mert nem jut el az agyadig amit magyaráztunk neked!
2012. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!