Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Írtam már ki kérdést ezzel a fiúval kapcsolatban, de állandóan elbizonytalanodom.

Áprilisban ismertem meg még interneten. Ahogy egyre többet beszéltünk valahogy beleszerettem. Teljesen más, mint a többi fiú akit ismerek,senkihez sem tudnám őt hasonlítani. Amikor elmondtam neki,hogy szeretem annyit mondott,hogy sajnálja de nem lehet köztünk semmi a távolság miatt. Utána még sokszor írt,de egy ideig úgy éreztem,hogy csak szánalomból. Tudom hogy nekem kellett volna,de féltem,ezért egy fiúbarátom kérdezte meg tőle,hogy mik az érzései . Neki azt írta,hogy tetszem neki,és kár,hogy messze vagyunk egymástól,mert ha nem így lenne,járhatnánk is. Aztán valahogy megváltoztak a baráti hangulatú beszélgetéseink és már úgy beszéltünk egymással mintha járnánk. Én sokat féltékenykedtem még így is hogy nem jártunk mert nagyonsok a lány barátja. Volt egy olyan időszak is,amikor nem beszéltünk nem tudom mi volt ennek az oka részéről,de én azt hittem akkor hogy már nem is érdeklem. Mostanában megint naponta vagy 4x beszélünk és még mindig néha úgy, mintha járnánk. Ami még rosszul esett ,hogy írta a barátomnak,hogy 230 km. neki nagyonsok hogy 2 hetente menjen annyit… Félek,mert tudom hogy ő ,ha kellett simán lemondott dolgokról és tudom hogy neki sem jó ez így hogy messzevagyunk egymástól. Ráadásul most megy gimnáziumba és még több lány lesz körülötte. Nem merem felhozni a témát,pedig tudom hogy április óta változtak az érzései.

Ő az első fiú aki úgy félt mindentől mintha a bátyám lenne még is több mint barát..Próbáltam felejteni amikor nem beszéltük de rájöttem hogy sehogy sem megy. Tudom hogy még nagyon fiatal vagyok de tényleg nagyon szeretem :/. 14/L


2012. júl. 26. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.. én is átéltem hasonlót.. de..

1. Fiatal vagy még

2. Szinte biztos hogy ilyen távolságban nem tudtok rendes kapcsolatot összehozni

3. Még ha együtt lennétek is, szerinted mi lenne? Ő, vagy te is, külön csajozhattok/pasizhattok a másik tudta nélkül

4. Most megy gimibe, sok új arc lesz ott. Sokat fog változni, és lehet már más fog tetszeni neki

5. Így is túl messze laksz, én sem mennék ennyit egy kapcsolatért.. túl plátói



Remélem megérted.. kicsi az esélye.. hacsaknem költöztök el, vagy te mindig kimész elé a lakhelyéhez.. :/


20/F

2012. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akármennyire fáj, hagyd őt!
2012. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!