Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lehet valami? Összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami? Összejöhetünk? Kinek kell kezdeményeznie?

Figyelt kérdés

pár hete ismerjük egymást, eddig 2 nap találkoztunk (de akkor együtt is voltunk egész nap)nagyon jól elvoltunk. tudom h tetszem neki mert mondta már többször is és azt is tudja h ő is tetszik nekem. de azt mondta h még nem tud hova "besorolni" tehát h csak barátok legyünk vagy esetleg több. én szeretném ha több lenne. nagyon. de nem tudom mit csináljak mondjam ezt meg neki így ahogy van? de nem mert hátha elijesztem vagy nemtom xĐ vagy várjam meg ő lép, de akkor meg mi lesz ha azt mondja h csak barátok legyünk.


én 18/L ő 24/F


2012. júl. 26. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobb, ha most lépsz, mert elkövetted a legnagyobb hibát. Barát zónába soroltad. Ha oda teszed, soha nem fog bepróbálkozni nálad.


LÉPJ!

2012. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A srác bizonytalan, ezért ő addig biztosan nem lép, amíg ő rá nem jön, hogy tényleg veled akar kapcsolatot vagy amíg te nem mondod el ezt neki.


Ha vársz, akkor annak pofára esés lehet a vége, mert jöhet egy másik lány, aki elcsavarhatja a fejét, és akkor annyi az esélyednek! Ha viszont lépsz, nem kizárt, hogy "felnyitod a szemét", és rájön, hogy igen, ő is szeretni akar téged!


Sok sikert!

2012. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!