Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el ot?

Figyelt kérdés
Hirtelen robbant be az eletembe es megvaltoztatott mindent. Eleinte nem akartam hagyni h ennyire "betorjon" a jo kis nyugis eletembe.. de azt nem lehetett nem hagyni. Nagyon szeretem, meg mindig.3 honapja szakitott, 10 honap utan, de nem tudom elfelejteni. probaltam visszaszerezni ot, de nem akarja. semminek semmi ertelme azota. most mar nem akarok semmit, csak h visszakapjam azt az eletemet ami elotte volt. ez igy nagyon szar, h folyton ra gondolok es nem tudom jol erezni magam mert o hianyzik. akik ismernek is azt mondjak unjak a "buval ba..ott abrazatomat" probaltam csinalni azokat a dolgokat amit a kapcsolatunk elott de semmi nem segit. par orara elfelejtem de tortenik valami mindig ami eszembe juttatja. minden mondatara, minden mozdulatara emlexem... ezzel a fajdalommal nem lehet egyutt elni. kezdem utalni erte. hogyan felejtsem el?
2008. máj. 7. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat nem egyszeru elfelejteni barkit is aki az eletunk resze volt. Igazabol csak az ido tud segiteni. S te magad. Az mar haladas, hogy elindultal valamerre. Hogy nem ulsz otthon onmarcangolva. Nem kell feltetlenul boldognak lenned a barataid kedveert de azert neha jusson eszedbe te vajon mit lepnel ha valamelyik folyton ugy nezne ki ahogy most te.

Nem konnyu ez az egesz...de a legkonnyebben felejtes receptjet mar leirtak itt elottem egy paran...: egy masik pasi sokat tud segiteni...

2008. máj. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene elfeljtened, csak hagyj egy kis szünetet 1 hetet .Utána hívd fel és mondd neki h üljetek le megbeszélni.Mondd el nmeki mit érzel, h nélküle már nmem olyan az életed mint előtte és kérdezd meg ő hogy érez ha ő is hasonlóképpen akkor vesd fel h kezdjétek újra..Ha nemet monddd akkor se keserdj el, Lehet h csak fél, mert a pasikat is megviseli a szakítás.Adj neki egy kis időt! Hagyj gondolja át...DE NE ADD FEL!!!! Ha van vmi kérdésed nyugodtan írj még ha gondolod priváton is...Sok sikert és kitartást!!
2008. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

figyelj ha nem akar nem akar es kesz...de ott van meg 100000000000000000000 ferfi aki akar! aki lehet ugyanugy szakitott, es ugyanugy egy uj valakire, lehet pont rad var. Ne is akard a regi eleted. az mar kinek kene? Csinalj uj eletet magadnak, menj ismerkedni sracokkal, akik ertekelnek, es szeretnek ugy ahogy vagy.es foleg amit ereztel a volt parodert ne ugykezdj bele masik kapcsolatba. Minden ferfi megerdemel egy eselyt.Te is megerdemelsz egy eselyt. hiaba sirsz valaki utan, aki mar helyretette az eletet. Meg az is lehet h kihasznalja, h latja h te annyira odavagy erte. Lehet ha latna h helyrejottel, eros no vagy, akkor meg megszeppenne. De elososrban magadert akard helyretenni az eleted!

Dobjal ki mindent ami tole van, vagy rakd egy ooriasi dobozba, es dugd el, h ne is lasd. hagyjad h kezdhess uj eletet. ugysem lehet semmi mar a regi. egy hosszabb kapcsolat megvaltoztat teged es az eleted, es soha nem leszel a regi tobbet. Adj eselyt masnak is!

2008. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat:) Jo erzes vegre ugy tanacsot kapni h akik irjak belegondolnak abba is, h mien nehez ez az egesz..:( probalom nem keresni tobbe, ugyis folyamatosan elkuld. vagy megegy utolsot megprobaljam? aa...nehez...ha megint talalkozom vele megint ki fogok borulni. szoritsatok nekem es megegyszer koszonom.
2008. máj. 8. 03:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!