Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

A férfinak még nem volt házassága, és gyerekei sincsenek (tipikus rendes pasi). A nőnek van egy vagy több gyereke, és volt egy házassága, ahol mindig megalázta a férj, és nagyon sokáig tűrt a nő. (esetleg a férj hagyta el őket)


Működhet egy ilyen kapcsolat, annak ellenére hogy az új pasi rendes és nem alázná a nőt?

Vagy ebben az esetben az új pasi csak szamár lenne és csak azért kell, hogy a nő ne legyen egyedül?

Mert az olyan nő, aki ezt tűri sokáig nyilván a lelke mélyén bejön neki az olyan fajta férfi.


2012. júl. 27. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tapasztalatból mondod?

2012. júl. 27. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:

mások tapasztalatából mondom


tudod, így az ember nem esik ugyanabba a hibába...

2012. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a lelke mélyén tetszett neki????? Én is voltam ilyen kapcsolatban, igaz abból hálistennek nem lett gyerek se házasság, de csak azért tartott 3 évig, mert egyszerűen utánam jött és megvert, fenyegetett nem tudtam elszökni.... Gondold el gyerekkel mennyivel nehezebb ez. Te nem vagy normális!
2012. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy az olyan férfi jön be neki. Ez pszichológia. Ha valakit szeretsz (eleinte biztosan szerette, ezért ment hozzá) és attól akit szeretsz folyamatosan azt kapod, hogy mennyire nem érsz semmit, lehetsz bármilyen intelligens, egy idő után elhiszed. Ebből a függésből nehéz kikerülni, de igen! Ha sikerül és utána egy rendes pasi mellett talál helyet, ahol elismerik és becsülik, akkor a legboldogabb nő lehet belőle a világon. Szintén tapasztalatból mondom. Nem ismerek olyat, aki így járt, hanem én vagyok az, aki így járt. Éveken keresztül rombolta a volt férjem az önértékelésem (igaz, fizikailag soha nem bántott, és gyerekünk sincs), csak megalázott, otthon is, társaságban is, minden mozgó nővel kikezdett, hol előttem, hol mögöttem, szerintem számtalanszor meg is csalt. És én? Nem mondtam semmit. Hagytam. Szerettem és gyenge voltam. De betelt a pohár, összeszedtem magam és kiléptem a házasságból. Most olyan társam van, aki a tenyerén hordoz és bármit megtenne azért, hogy boldognak lásson. Rengeteget segített nekem, hogy rájöjjek, értékes vagyok, és harmoniában élünk évek óta. Attól, hogy egyszer megalázták, nem jelenti, hogy számára az a boldogság. Csak azt, hogy szeretetre éhes, és sajnos ezért sokmindent elvisel.
2012. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!