Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti nem gondoltatok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti nem gondoltatok még arra hogy más országba menjetek továbbtanulni vagy dolgozni, elsősorban a nők arroganciája/stílusa miatt? 24/F

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 11:45
 1/9 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Elég idióta indok lenne.
2012. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
De, csak utálok nem magyarul beszélni, ez az egyetlen egy akadálya van az egésznek. :/
2012. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Én lány vagyok, és sokat gondoltam erre, az itteni(ország, nem a gyik) emberek sugárzó sötétsége miatt. :D
2012. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak a pénz miatt mennék ki. Nem érdekelnek a külföldi nők, olyan meg pláne aki nem tud magyarul.
2012. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
na ki is az arrogánsabb itthon? inkább a nőknek kéne lelépni a bunkó férfiak miatt akik csak dugni tudnak.
2012. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos van valami oka, ha veled arrogánsak. Nem hiszem, hogy ezen bármit is változtatna, hogy külföldre mész.

De mint tudjuk, külföldön kolbászból van a kerítés: a minimálbárből is dúsgazdagon meg lehet élni, sőt, még megtakarítani is, a jobbnál jobb nők/pasik másznak rád úton útfélen, a főnökök is mind családtagként kezelnek, ha van diplomád akkor már az elég, hogy neked már csak válogatnod kelljen a jobbnál jobb (vezetői) állások között.

Én éltem külföldön, de úgyis hiába mondanám, hogy a fentiek egyike sem igaz...

2012. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A véleményem több 100!!! mintán alapul, sajnos:( Ja és nem én vagyok a lúzer, csak vállalhatatlan külsejű nőkkel tudnék ismerkedni. Elvált 2 gyerekes anyukák pluszban.


Én itt nem feltétlenül az EU- ban gondolkodom. Ázsiában vagy Dél- Amerikában talán sokkal nagyobb sikerem lesz és szakmailag is jobban tudok fejlődni. Egyébként műszaki végzettségem van.

2012. júl. 29. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha mind a többszáz csaj arrogáns volt veled, akkor aztán végképp el kéne gondolkodnod, hogy mi lehet az oka...

De nem akarlak lebeszélni arról, hogy elmenj, sőt... Az is értékes tapasztalat lesz, sokmindent átértékelsz majd. Az, hogy műszaki végzettséged van semmitmondó, legfeljebb neked fontos, ha olyan, amivel ténylegesen el tudsz helyezkedni. Azért nem biztos, hogy kapkodnak majd érted (se a munkáltatók se a nők), erre készülj fel lelkiekben. De az önbizalmad megvan (az egész világ hibás, az összes magyar nő, de te nem vagy lúzer, csak épp nem állnak szóba veled, de ez az ő bajuk).

2012. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez fantasztikus. Nem elég, hogy lassan minden nőt ribancoznak ha az ha nem, de már az országot is elhagyják a nők miatt... Ez igen.
2012. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!