Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év együttlét után 1 gyerekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év együttlét után 1 gyerekkel (második pocakban) nem nagy igény férjem részéről a heti 4-5 szeretkezés?

Figyelt kérdés

Új alapokra kellett helyezni a házasságunk miután férjemről kiderült hogy megcsalt. Egy beszélgetés alkalmával megkérdeztem tőle, hogy milyen gyakran igényelné az együttléteket, ő azt mondta, hogy legalább kétnaponta.

Félek nem fogom tudni hosszú távon kielégíteni az igényeit, hiszen egyre nagyobb a pocakom, kezd macerás lenni részemről. Folyton fáradt vagyok, és ez még csak durvább lesz ha megszületik a második gyerekünk.

Szerintetek?



2012. júl. 29. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked nem jó, akkor nyilván nagy igény
2012. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
hát én valami olyasmit hallottam hogy a terhesség utolsó szakaszában nem is lehet szexelni.
2012. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
elég gáz ha nincs rád tekintettel, főleg az állapotodban. meg tudná máshogy is oldani nem csak ugy hogy megcsal. Ne haragudj hogy ezt mondom de elég gerinctelen alak. Mondd meg neki vegyen fel egy házvezető nőt és egy baby sittert és akkor megoldható lesz a 2 naponta....
2012. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

az igény nem nagy,én többet igényelek a páromtól..

VISZONT.

megcsalt és vele maradtál? ÉÉÉÉÉÉÉÉS ezek után te elégíted ki az ő igényecskéit??!!

hmm.

2012. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha nincs semmi gond akkor lehet végig, söt ha nem akar megindulnia szülés akkor szokták is ajánlani.
2012. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából most a második trimeszterben kívánós vagyok ami a szexet illeti, de olyan fáradékony vagyok, hogy inkább aludnék. Egy együttlét nálunk általában kb. 45 perc, ami alap állapotban is elég fárasztó. Néha elég lenne egy 5-10 perces menet is, akkor akár napi kettő is beleférne... :)
2012. júl. 29. 23:39
 7/14 A kérdező kommentje:

A terhességem 12. hetében derült ki a hűtlensége.

Megbeszéltük a dolgot, de ez nem ilyen egyszerű, és ebben a kérdésben nem is igazán lényeges.

Szerettem volna én is tenni valamit, ami azelőtt nem működött, azon változtatni. Ezért kérdeztem tőle, hogy neki milyen igényei lennének.

De egy gyerek mellett is kihívást jelent ez a teljesítmény számomra, kettő gyerek mellett nem tudom fogom-e bírni.

2012. júl. 29. 23:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogyha egyszer nem akarod csinálni, és fáraszt, akkor miért kérdés, hogy nem nagy igény-e
2012. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom alapból mennyit voltatok együtt, de elég gerinctelenség...igazán ő is feladhatna valamennyit az igényeiből lassna két gyerek mellett...
2012. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem a vággyal van problémám, én is kívánom a szexet, csak egyszerűen sokszor annyira fáradt vagyok, hogy többre becsülnék 45 perc alvást.

Na meg érdekelne, hogy másoknál gyerek mellett mennyi is az annyi? Lehet én vagyok tunya?

2012. júl. 29. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!