Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év együttlét után 1 gyerekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év együttlét után 1 gyerekkel (második pocakban) nem nagy igény férjem részéről a heti 4-5 szeretkezés?

Figyelt kérdés

Új alapokra kellett helyezni a házasságunk miután férjemről kiderült hogy megcsalt. Egy beszélgetés alkalmával megkérdeztem tőle, hogy milyen gyakran igényelné az együttléteket, ő azt mondta, hogy legalább kétnaponta.

Félek nem fogom tudni hosszú távon kielégíteni az igényeit, hiszen egyre nagyobb a pocakom, kezd macerás lenni részemről. Folyton fáradt vagyok, és ez még csak durvább lesz ha megszületik a második gyerekünk.

Szerintetek?



2012. júl. 29. 23:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
hát én örülnék, ha a párom 2 naponta akarna sexet. De ha fáradt vagy 23:51- kor miért vagy fent??
2012. júl. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a napi 5-10 perces is több mint a semmi, ha annyira akarja az is elég lesz neki. A lényeg hogy ki vagytok elégülve.
2012. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azért voltam fent, mert közben főztem a mai ebédet, mosogattam, tettem-vettem. Napközben olyan meleg van, hogy a fantasztikus 80/60-as vérnyomásommal képtelen vagyok mozdulni. Éjjel amikor alszik a gyerek, aktívabb, na meg hatékonyabb vagyok...
2012. júl. 30. 09:55
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy igény.


Van egy olyan angol nyelvű mondás, hogy Home fucking is killing prostitution. (Magyarul kb. az otthoni szex megöli a prostitúciót.) Nem helyes, és én sem örülnék, ha akármelyik oldalról is ilyen helyzetben találnám magam, de ha valaki nem kap otthon enni, máshol fog, ezen nincs mit csodálkozni.


Egyébként ez általánosan is nagy baj: mire az étvágykülönbség kiderül, a pár már tökig van a kapcsolatban, kilépni nem fog, csak szenvedni, és esetleg félre lépni. (A legközelebbi párom akkor lesz a párom, ha ELŐTTE meg tudtuk beszélni a szexuális igényeinket IS.)


(Lehet lepontozni.)

2012. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!