Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak-fiúk 16-25 évesek! 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak-fiúk 16-25 évesek! 16 vagyok komoly kapcsolatra vágyom, de úgy néz ki a pasik nem igazán kedvelik ezt a dolgot. Ez így van vagy csak én akadtam rossz pasikba?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 17:46
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

ffiak-fiúk 16-25 :) Vicces fordulat.

Viszont, hogy érdemben is hozzászóljak. Attól függ, hogy hol keresel partnert. Hogy mennyi időt hagysz az ismerkedésnek a járás előtt. Hogy milyen típusú fiúcskák jönnek be. Hogy mennyire vagy érett és kompromisszumképes, mennyire bírsz alkalmazkodni. Nagyon sok dologtól függ.

Amúgy a "komoly" jelző érdekelne, hogy mit takar nálad.

Mert a tartós és hogy jól meglegyünk évekig dolgot akkor az egyáltalán nem reménytelen és hidd el jó lesz, össze fog jönni, csak akarni kell. :)

2012. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
jó de azon kívül...
2012. aug. 1. 18:05
 13/37 anonim ***** válasza:
Mi értelme válogatni, arra válaszoltam...
2012. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
18:05 igen erre értettem a komoly kapcsolat alatt..hát remélem
2012. aug. 1. 18:08
 15/37 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekes hogy mindenki ezt mondja ,de én hiszem hogy vannak kivételek lehet hogy nekem nem fog össze jönni az ilyesmi de ismerek olyan házasokat ahol a lány 15 volt a fiú pedig 18 amikor összeismerkedtek és most 43 és 46 évesek és még mindig együtt vannak és szeretik egymást . persze nem erre gondoltam most a kérdésemben...ez csak egy példa
2012. aug. 1. 18:14
 16/37 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok(pár hónap s 17). Ritka az olyan fiú, akit te keresel... az én baráti körömben is alig van(pedig válogatom a társaságot, barátokat). De létezik, mert én is ilyen vagyok.. ;) Én keresnék lányt komoly kapcsolatra de alig lehet találni... De ha komolyra vágysz, előszöris meg kell tanulj tűrni s várni, mert nem akadnak hamar az ilyen fiúk. S sajnos úgy látszik sok komoly fiú és lány rosszkor van rossz helyen... De ne add fel, megéri várni! :)
2012. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
58%
szerintem egy 16 éves csajnak mint neked a 16-18 évesek között kéne keresned mivel tuti nem fogsz találni egy 25 évest sem akinek tetszenél és ha igen akkor a csávó beteg.
2012. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Ha akarnék komolyat se 16 évesek között próbálkoznék.
2012. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

"lehet hogy nekem nem fog összejönni" rögtön a negatív felfogás megmutatkozik!Ez forma miért nem jó neked:"Nekem is esélyem van hogy hosszú évekig párkapcsolatban élhessek"?Mindjárt jobb ezt a formát látni.


Szerintem te túl magasra rakod a határt,kétlem hogy 20-22 kor felett kellene keresgélned férfi után,mondom ezt mint szintén 25 éves férfi.Vagyis nálam egyrészt ez kizárt dolog,másrészt ez nem egészséges kombináció,én legalábbis soknak érzem a korkülönbséget.


A te korosztályod fiúi között is akadhatsz rendes,tisztességes és intelligens emberre,de a párkapcsolatosdi munkával jár!


Üdv

2012. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Fiúk között is akad, akik komoly kapcsolatra vágynak, ilyen vagyok én is például, és mindig is ilyen voltam. :) 16/F
2012. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!