Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak-fiúk 16-25 évesek! 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak-fiúk 16-25 évesek! 16 vagyok komoly kapcsolatra vágyom, de úgy néz ki a pasik nem igazán kedvelik ezt a dolgot. Ez így van vagy csak én akadtam rossz pasikba?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 17:46
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Csak Te akadtál rosszakba :) Mert vannak még kivételek, többek között magam is közéjük sorolom.
2012. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Hát remélem a jövőben beleakadok legalább 1 kivételbe én is !
2012. aug. 1. 22:35
 23/37 anonim ***** válasza:
Ha jó helyen keresel akkor biztos
2012. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Na ja,de vajon mi lehet jó hely...?!
2012. aug. 1. 23:54
 25/37 anonim ***** válasza:
eddig hol ismekedtél
2012. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
hát ahol épp lehetőség volt...sosem mentem sehova úgy hogy na most ismerkedni megyek...túra,disco,barátok elvittek ismerősökhöz stb...bár a disco nem az én stílusom...
2012. aug. 1. 23:59
 27/37 anonim ***** válasza:
próbáld meg kávézókba vagy vmi nyugisabb helyeken,esetleg neten bár azt nem tudom hogy ott mennyire szeretnél
2012. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
az utolsó tesztelés alatt van ...nem sok sikerrel eddig...az első meg hát egyedül egy kávézóban egy 16 éves elég hülyén néz ki...:S mármint én szívesen beülnék,de korombeleik nem igazán üldögélnek ott...az a baj hogy aki nem a disco party arc...stb az sokat ül otthon és ott még is hogy találjam meg? nem csengethetek be minden lakásba hogy "jó napot keresek egy rendes srácot nem tart itthon véletlenül a polcon egyet?! " :/
2012. aug. 2. 00:11
 29/37 anonim ***** válasza:
:D hát ja,és hogy jött ez az elhatározás hogy komoly kapcsolat kell ráadásul 16-25 között?
2012. aug. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
hát nem tudom én sosem akartam úgymond laza kapcsolatot...én már vágyom valakire aki mellettem van jóban rosszban...na nem félreérteni :D nem akarok férjhez menni... csak tényleg jó lenne valaki akihez odabújhatok és tudhatom hogy még holnap is ott lesz...sosem gondoltam laza kapcsolatra az nem az én terepem nekem nem megy ez a veled vagyok de mégsem kereslek ,de mégsem téma...jah hát és nem is tudom kedvelem talán kicsit az idősebb férfiakat mert az én korosztályomba nagyon sok komolytalan van akik még csak próbálnak beilleszkedni de még nem önmaguk
2012. aug. 2. 00:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!