Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hanyagol a barátom napok óta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyagol a barátom napok óta. Mit tehetnék, hogy észrevegye magát? ( többi lent)

Figyelt kérdés

itt van a héten nálunk,mert beteg (hasmenés csak ) már szerdán tök jól volt, szóval kb semmi baja, de nem mert melózni,mert kapott a hétre táppénzt.

és mikor átjött csomó mindent csináltam neki mondtam h feküdjön ,és pihenjen, csináltam neki teát,mert azt akart inni, és mondtam h veszek neki háztartási kekszet,mert mi kiskorunkba ilyenkor mindig azt ettünk, de csak ki röhögött, h nem kell, már sokkal jobban van.

azt látom is. nekem 2 napja iszonyatosan fáj a vesém,gondoltam ha ő jobban van, pihizek, tud segíteni ő is pár dologba. de nem. alig bírok lehajolni, annyira fáj ma már, ő pedig 9kor felkelt, és azóta megállás nélkül ( egyszer kiment enni.) játszik valami idióta háborús játékkal. ha megkérem valamire sóhajtozik, és megjegyzi, hogy sokat ugráltatom ma... :O pedig csak segítséget kértem, és azért nem ugráltattam. de délután már nem is szóltam inkább neki, felporszívóztam én, cincáltam azt a dög nehéz porszívót, ő meg csak nézett a gépnél..

aztán elkezdtem én is gépezni, mert már marhára untam, hogy még beszélgetni se lehet vele,mert vagy válaszol vagy nem, ha meg mégis, szerintem azt se tudja mire. szóval gépeztem, de max olyan fél-1 órát, mikor mondtam neki, h ma még nem csinált semmit, a játszáson kívül, bunkón hozzám vágta : te is gépezel... ja igen, egy nap 1 órát, de azt is azért mert marhára unom már ezt az egészet.


szóval tökre tahó, próbáltam mondani neki, de csak hablatyol meg minden, és hogy persze, ez nem is igaz,mert ő nem is gépezett eddig blablabla.gondoltam h pár napig ( mondjuk csak hétfőig lesz itt) én se fogok vele törődni, játszom a megsértődöttet, vagy csak nem szólok hozzá, max ha kérdez, és valahogy lefoglalom magam. de holnap meg a szülinapja lesz, nem akarom tönkre tenni (a másik az , h próbáltam már ezt, és a végén én voltam a rossz,mert én se szóltam ám hozzá...nem baj h azét, hogy kicsit érezze, milyen érzés.) szóval szerintetek? ... mit csináljak?


2012. aug. 2. 17:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet. de még kimozdulni sincs kedvem annyira fáj ma, inkább csak feküdnék nyugiba:S egyébként volt már ilyen, hogy el mentem "sétálni" egyik jó barátommal (fiú, de nincs semmi köztünk) 2 óra múlva írt a barátom egy smst hogy :"gyere haza". mikor hazajöttem, duzzogott, ült az ágyon, nem szólt hozzám, és utána durván leosztott, h ilyen nincs hogy csak lelépek, és nem mondom hogy hova, kivel. mégnagyobb balhé volt, és végülis megint én voltam a rossz. azóta is fel szokta hozni, hogy "én legalább nem lépek le akárkivel szó nélkül"
2012. aug. 2. 18:12
 12/14 omba ***** válasza:
Jól látod: "szóval tökre tahó,"
2012. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy miért nem csapsz az asztalra...áltatod most magadat, vagy te ezt normálisnak találod? Majd elájulsz, olyan rosszul vagy, és nem aggódik érted, nem törődik veled?

Most komolyan, szerinted egy szerelmes ember tud így viselkedni? Más, aki őszintén érez, még egy hányingernél meg szédülésnél is aggódva viszi a pohár vizet a párjának.

A lényeg, hogy nem érezteti hogy fontos vagy neki és nem törődik veled. És még ki is használ...a cselédjének néz, vagy mi?

Elég utolsó ez a viselkedés. Nyugodtan megmondhatod neki, hogy ott már nagy gáz van, mikor az egyik majd megdöglik, a másik meg le se sz*rja a fejét...

Mondd neki, hogy neked egy olyan férfi kell,aki törődik veled.

21/l

2012. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*csába ezt a barmot.Vannak nála 100-szor jobbak akiket meg érdemelsz :)
2012. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!