Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet velem a gond hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond hogy az összes edddigi barátom megcsalt?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért lehet ez, pedig mindent megadtam nekik szex terén semmire nem mondtam nemet, én sose voltam fáradt és mondtam azt hogy most ne. voltak egyéjszakás kalandjaim is és a srácok utána mindig mondták, hogy még senkivel nem volt ilyen jó a szex és ezt most nem menőzésképp mondom, mert tényleg igy volt...és pont emiatt nem értem, hogy akkor miért kell engem megcsalni? kinézetre is azt mondják nagyon szép lány vagyok és pl az exem is egy nagyon ocsmány lánnyal csalt meg...amúgy ha nem csak ezeket a dolgokat nézzük nagyon tudok szeretni és ezt ki is mtatom, bármiről lehet velem bezélni, szívesen meghallgatok mindent és mivel elég sok mindenben otthon vagyok igy általában ha úgy van segiteni is tudok probléma esetén. egyik srác haverommal beszélgettem és ő azt mondta szerinte minden srác ilyen csajról álmodik, aki szép de belsőleg is rendben van és még a szex is jó vele...na de most akkor ezek után ott a kérdés, hogy akkor miért kell megcsalni engem??
2012. aug. 2. 22:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy "rendben belsőleg".


A párválasztásban inkább a tudat alatti befolyásol.


Ha utálod magad, mert mondjuk azt tanították Neked, hogy az a civilizált, ha elfojtod az érzéseidet akkor utálod magad valahol és ezért hajlamos vagy olyan embert választani, aki merőben különbözik Tőled, akiben nem ismersz magadra.


Valójában minden amit érzel teljesen természetes, nem szabad elfojtani semmit sem, csak a megfelelő csatornát válasszad ahhoz, hogy leadjad magadból az energiákat.


Azonban az, hogy a fent említett baromságot benyelted két dologra utal: 1. gyerek voltál, 2. úgy érzed, hogy valaki másnak tartozol számadással a tetteidről, nem pedig magadnak.


Ez utóbbi miatt arra törekszel, hogy az a más elégedett legyen, amihez elég, ha csak úgy tűnik, hogy minden rendben - belül akárhogy érezheted magad.

Ezért felszínes lettél a megismerésben, gondolj bele.


Az az ember vonz, aki nem fél kinyilvánítani az érzéseit, nem fojtja el őket. Csak ugye mert felszínes vagy elég az is, ha csak úgy látszik, hogy nem fél, azt, hogy belül görcsök gyötrik már nem veszed észre.


Akik megcsaltak Téged azoknak nyilván nem sok az önbecsülése, nem lehetnek valami sikeresek az életben.


Ez egész biztosan meg is látszik rajtuk, csak ugye Te nem vetted észre. Miért is? Nem értékeled ezt a tulajdonságot, sőt, észre sem veszed, hogy milyen fontos, mert már kapásból nem vagy összhangban az igazi természeteddel, nem szereted magad.


Szóval ezért mindig pojáca a másik.

2012. szept. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!