Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza életem szerelmét? Hosszú, de hátha tudsz segíteni, olvasd el légyszi?

Figyelt kérdés
Nagyjából fél éve kezdődött a kapcsolatunk. Egy helyen dolgozunk, de szerencsére ritkán talizunk, mert az én munkám helyhez kötött, ő meg rohangál és csak munkaügyben szalad be valamiért. Ennek ellenére kioktatós típus, és bármikor bejött hozzám, kioktatott és okoskodott. Ezért nagyon utáltam (valamilyen szinten felettesem), és ő is engem, mert egyszerűen nem voltam neki szimpatikus. Aztán egyszer csak (részben az alkohol hatására) teljesen összegabalyodtunk egyik napról a másikra és őrült szerelembe estünk. Amennyit tudtunk, együtt voltunk, megismertük egymást és nem is értettük, hogy miért gyűlöltük egymást. A közös munka miatt eleinte 2-3 hónapig titkoltuk, mert itt mindig mindenki tudni akar mindent, elég pletykás egy hely, de ő már nagyon fel szerette volna vállalni, mert büszke volt rám és nagyon szeretett. Úgyhogy elmondtuk. Mindenki örült, hogy milyen szépek vagyunk együtt és ragyogunk a boldogságtól. Sülve-főve együtt voltunk. Szinte az első pillanattól kezdve be akart mutatni a kamasz gyerekének, akit egyedül nevel, fel akart vállalni mindenki előtt. Szóba jött a gyerekvállalás is, én már szeretnék nagyon, de ő hozta fel először, nem akartam, hogy azt gondolja, hogy bármit is erőltetni próbálok. Mondta, hogy szeretne feleségül venni, komolyan gondolja és úgy volt, hogy holnap megkéri a kezem. Ezt kb. 3 hónapja beszéltük meg, és azóta szóba jött és nem ellenkezett. Most mentünk volna hétfőtől közösen szabira, amit nagyon vártam. Erre tegnap elhagyott. Azt mondta, hogy kb. 2 hónapja nem érzi jól magát velem, csak húzta, halogatta, hátha megváltozik, de nem sikerült. Azt mondta, hogy szeret, de már nem szerelmes belém, de segít, amit csak tud, hogy ne legyek szomorú. Megesküdött a gyermekére, hogy nincs senkije, egyszerűen elmúlt. (egyébként 15 évvel idősebb nálam, és anno ugyanígy megesküdött, hogy soha senkinél nem érezte, hogy el akarja venni. Nagyon szeretem és vissza kell szereznem, tudom, hogy imádott. Hogy múlhatott el? Beleőrülök és a közös munka miatt még rosszabb. Megbszéltük, hogy bennt titokba tartjuk, mert nagyon kellemetlen lenne nekem, hogy egyfolytában csak hajtogattam, hogy milyen boldogság van, lánykérés,m eg minden, erre dob. Nem bírnám ki, hogy menjen a csámcsogás, miközben szenvedek. Mit tegyek? Mindenképp vissza kell őt szereznem.
2012. aug. 2. 22:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én viszont ezersze érettebb vagyok. Ezt bárki megmondaná a környezetemben. Új és ezer éves barátaim egyaránt. Nem számít, hidd el!
2012. aug. 2. 22:48
 12/18 anonim ***** válasza:
Majd rájössz. Kérdésed, leírásod alapján mindenesetre még gyerek vagy.
2012. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, látom ez az érettség dolog nem tetszett neked. Szép terveid vannak, meg nagyon önzetlen vagy, de ez az ember neked SOHA nem fogja ezt viszonozni. (Igyekszem normálisan válaszolni, ma este nagyon cinikus vagyok, még egyszer bocs.)

De összegezzük kicsit, amit megtudtunk: fél éves kapcsolat után

-házasság?

-gyerek?

-az szóba se került, mit szólna mindehhez a kamasz, ő is biztos repesne a boldogságtól?

-titkoltátok, hogy összejöttetek?

-titkoltátok, hogy szakítottatok?

Na, ezek tükrében vagy egyikőtök se érett egy párkapcsolatra, vagy az egyikőtök nem is akart párkapcsolatot.

Ráadásul agglegény típus a pasi.

Tényleg nem bántani akarlak ezekkel, de egy felnőtt, érett ember nem megy bele ilyen kapcsolatba. De lehet, hogy én vagyok a túl elővigyázatos.

2012. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"úgy tűnik, hogy egyesek nem tudják, mi az igazi, önzetlen szerelem....biztos vagyok, hogy imádott engem és komolyan gondolt"


De elmúlt... minden elmúlik... és te állítod, hogy tudod mi az a szerelem de nem vagy képes elengedni. A fejed tetejére állhatsz akkor sem lesz boldog a kapcsolat ha ő nem akarja. Önző viselkedés, hogy nekem, nekem, kell, nekem. És ne tedd nevetségessé magad, hogy állítod mennyi érett vagy mikor abból a pár soktól amit leírtál, fogják a fejüket az emberek...

2012. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az igazi, önzetlen szerelem, hogy értsd: mindenek felett azt szeretném, hogy Ő boldog legyen. Nagyon szeretném, ha velem, de képes vagyok beletörődni, ha mással.
2012. aug. 2. 23:22
 16/18 anonim ***** válasza:
HELLÓ! Akkor minek a kérdés?!
2012. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mert szeretném nagyon, de nem vagyok önző attól még.
2012. aug. 2. 23:28
 18/18 anonim ***** válasza:
Álmodozzál tovább, azt kívánom neked! Reménytelen eset...
2012. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!