Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is rossz anya...

Szerintetek is rossz anya vagyok? Gondoljátok, hogy ez olyan nagy bűn amit tettem vagy csak más fújja fel?

Figyelt kérdés
A múltkor főztem marhapörköltet, nem volt túl fűszeres, mert nem főzök fűszeresen, babám 13 hónapos és adtam neki egy pár falat husit, nokedlivel! Nagyon ízlett neki és egy csaj azt mondta, hogy lehet ilyet csinálni, megölöm a gyerekemet! Szerintetek is súlyosat tettem?
2009. okt. 27. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Neem :)

Olyat rá tudnék verni az ilyenre, aki ekkora baromságot mondd. Megölni? Te jó ég!

2009. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondanak ilyen baromságokat néhányan? az a pár falat sem megölni nem fogja, sem pedig kárt tenni nem fog benne. a babád elmúlt 1 éves, elvileg már majdnem mindent ehet..akkor meg mi a probléma???
2009. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Máglyára!! Á csak vicceltem!!! :))13 hónapos ha már el tudja nyammogni és ízlik is neki, egye. Ettől nem vagy rossz anya. Van aki ilyenkor már húslevest is turmixol nemcsak zöldséggel, hanem hússal is!
2009. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem vegetáriánus a barátnőd? azok gondolkodnak így. :)
2009. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 6 hónapos kora óta izleli a mi főztünket.

Miért lenne baj, ha egy 1 éves gyerek pörköltöt eszik nokedlivel. Szánalmasak az ilyen emberek. Ne foglakozz velük.

2009. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz anya! Ha izlett neki, meg tudta ragni, es nem fajt tole a pocakja sem, akkor nincs semmi gond. Nem elhet a gyerek folyamatosan sotlan, fuszermentes, pepesitett zoldsegen! Teljesen normalis, hogy kiprobaltatsz vele uj izeket.
2009. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam 10 és fél hónapos volt, amikor először megkóstolta a pörköltszaftos nokedlit tejföllel. Ettől szívrohamot kapnak az olyanok mint a csaj? 2 hét múlva 1 éves a fiam és láss csodát még ma is él és virul. Az ilyen nők gyerekeiből lesznek a beteg és agyon tutujgatott gyerekek. Nem törődj vele, egyedül rád tartozik, hogy mit és mikor adsz a gyerköcödnek. Boldog babázást :)
2009. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint ti is úgy gondolkoztok, mint én! Nem vegetáriánus, viszont 2 éves babáját szoptatja és tápszerezi! Nem etet hozzá! Na szerintem ez a nem normális! Még egy almát sem kapott az a gyerek! Szerencsére nem barátnőm csak egy ismerős!
2009. okt. 27. 16:41
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen nem táplál hozzá?

hízik az agyerek egyáltalán, te jó ég és rágni sem tud akkor még?

orvos? védőnő?

inkább ő tesz kárt a gyerekében nem te, semmi káros dolgot nem adtál egy amúgy is abban a korban lévő gyereknek aki már ehet mindent!


pfj.... egyesek milyenek..

2009. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom 14 hós és ma nokedlit evett és gombapörköltet.De a mamánál 2 nappal ezelőtt szintén nkedli volt csirkepörköltel és nagyon jó ízűen evett belőle.

Egészségére!

Az ismerősödnek mond meg az a nolmáris etetés ami te csinálsz és nem az amit ő!!!

2009. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!