Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
A barátomnak én voltam az első és ő is nekem. Másfél éve vagyunk együtt.Egyszer elég csúnyán összevesztünk és elment egy csajnál (teszem hozzá : a csajt többen használták már mint a Google-t )és elvitte náluk. A csaj elkezdett levetkőzni, odafeküdt mellé smároltak, de neki nem állt fel. Szóval "állítólag" hiába próbált nem tudott vele szexelni. Így megujjazta és hazavitte. Másnap sírt hogy fogadjam vissza azzal a kifogással, hogy nem voltunk jóban és ki akarta mással is próbálni. úgy gondoltam ez még belefér. Szerintetek jó döntés volt?

2012. aug. 4. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az Kitti?
2012. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
elment egy csajnál és elvitte náluk? mifasz?
2012. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Te vagy az Niki?
2012. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat nem tudnátok írni -.-"
2012. aug. 4. 00:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát rohadtul nem volt jó döntés. Aki egyszer megteszi, az megteszi legközelebb is. Erre nálam nincs megbocsátás.
2012. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hole Hunter ***** válasza:
Azt a másik lány is megerősítette, hogy nem állt fel?...
2012. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
de hát még a kérdést se tudod leírni normálisan ééé
2012. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ő Dóra ki majd jó választ kap virradóra.
2012. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

amennyiben tényleg nem állt fel: kétlem h random impotens lett volna szóval valszeg lelki eredetű most nem mondom h annyira beléd van esve h másra nem áll fel neki v ilyesmi de pl 1 szégyen érzet befigyelhetett.. bár h akk miért ujjazta meg az rejtély számomra.


első értelmesebb kapcsinak azért a másfél év naon szép szám úgy h végül is szerintem ha nem is feltétlenül jól de érthetően döntöttél.


squirrel's must die!

2012. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
és ki mondta ezt neked hogy nem állt fel neki? mert mondani bármit lehet tudod azt közbe meg lehet jó megbaszta a csajt
2012. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!