Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
A barátomnak én voltam az első és ő is nekem. Másfél éve vagyunk együtt.Egyszer elég csúnyán összevesztünk és elment egy csajnál (teszem hozzá : a csajt többen használták már mint a Google-t )és elvitte náluk. A csaj elkezdett levetkőzni, odafeküdt mellé smároltak, de neki nem állt fel. Szóval "állítólag" hiába próbált nem tudott vele szexelni. Így megujjazta és hazavitte. Másnap sírt hogy fogadjam vissza azzal a kifogással, hogy nem voltunk jóban és ki akarta mással is próbálni. úgy gondoltam ez még belefér. Szerintetek jó döntés volt?

2012. aug. 4. 00:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem volt jó döntés... veszekszik.. szexel.. lenyugszik és sír... igaza van az elöttem szólónak
2012. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mókusgyilkos:

Ő állította hogy azért nem állt fel neki mert engem szeret és neki ez szerelem nélkül nem megy.


és a többi kérdezőnek a válaszom: csak ő mondta hogy nem állt fel neki, senki nem erősítette meg ezt.és igazatok van..mondani mindent lehet.

2012. aug. 4. 00:26
 13/14 anonim ***** válasza:

a pasik szerint mindig a csaj kezd vetkőzni.

ha jó döntésnek találod miért tőlünk várod a választ.

2012. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

első komolyabb kapcsolatomnak (2,5 év) azért lett vége, mert a fiú elment egy fesztiválra, mikor visszajött nagy nehezen kibökte, hogy majdnem megcsalt. mivel nem voltam ott így nem tudom, hogy tényleg majdnem volt e vagy meg is tette. nagyon fájt nekem, de közöltem vele, hogy ha ilyen megfordul a fejében, akkor előbb-utóbb meg is fogja tenni. szóval szakítottam vele. mert ugye nem voltunk ott nem tudjuk mi is történt valójában. :(

mondjuk ez kb 6-7 éve lehetett, már túl vagyok rajta, nagyon sokáig szenvedtem, de ha így áll hozzá a kapcsolathoz valaki, akkor az nem is gondolja komolyan azt...

2012. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!