Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajozós típus- hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozós típus- hogyan lehet felismerni? Többi lent

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a párommal. Előtte volt egy 5 éves kapcsolatom, amiben sosem voltam féltékeny, más okok miatt lett vége. A mostaninál viszont újra és újra felmerül bennem, hogy bár azt mondja, most már tartós kapcsolatot szeretne, nem fog tudni hosszabb távon benne maradni, nem lesz neki elég egy nő. Ami számomra gyanús volt: 20 nővel volt eddig kapcsolata, a leghosszabb 1 év 3 hónap, de a nagy része 3 hónapon belül véget ért, mert megunta őket (most 26 éves). Flörtölget facebookon lány ismerőseivel (ártatlan, de flört, kérdeztem független szemlélőt, szerintük i az). Már többen is figyelmeztettek, hogy látják rajta, hogy olyan virágról virágra szálló típus, (pl. külsőre is átlagon felüli, sportol menő diplomája van stb.) és koppanni fogok, ha belebonyolódom érzelmileg... ami nehéz, mert mindezek mellett nagyon tudja, hogy kell levenni a lábáról egy nőt, tehát pl. érzelmeket kimutat, gyengédség, gesztusok, odafigyelés mély beszélgetések abszolút megvannak. Saját bevallása szerint tényleg volt ilyen időszaka, de kitombolta magát és most már másra van igénye. A kérdésem azokhoz szól, akiknek már volt dolguk ilyen típussal, honnan tudhatom, hogy ő is ilyen, vagy a látszat csal?
2012. aug. 4. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye. Légy változatos, megújuló, és ne add mindig könnyen magad.
2012. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne maradj vele... Nagyon őszintén mondom neked. Én is fiú vagyok, tudom miről beszélek. Eljön az idő, hogy elkapod hazugságokon... Ez legjobb esetben... Vagy meg sem tudod. Ne tedd ezt magaddal!
2012. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SZJG ***** válasza:
Én nekem is volt egy ilyen kapcsolatom... tudtam hogy szeret flörtölni és már nagyon sok lánnyal volt együtt, de ő azt mondta hogy szeret és már csak én érdeklem őt. Aztán egy év múlva rajta kaptam egy másik csajjal...( nem írom most le hogy hogyan nem fontos ) de nagyon kiakadtam. Úgyhogy azóta kerülöm ezeket a pasikat. Szerintem ezek sosem fognak megváltozni...
2012. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!