Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a Nők visszakérdeznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a Nők visszakérdeznek, hogy "tessék? " akkor csak rossz választ hallottak?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy két pár beszélget, és a nő mond valamit, hogy mi legyen, vagy mit gondol róla a férje/barátja, és a hapek mondja, hogy "ááh, nem akarok, nem érdekel..." Erre a nő: "tessék!?" És nem hiszem, hogy rosszul hallotta volna a választ, mert én messzebről rendesen értettem/hallottam.

Ilyenkor az van, hogy a nők jól hallották a választ, és azért kérdeznek vissza, hogy megváltoztassák a választ a férfiak?



2012. aug. 4. 20:48
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:
nem azt akarja hallani ennyi...mintha azt mondaná, hogy ezt most gondold végig még 1x
2012. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az csak egy pár nem kettő.


Tessék? = "Ha ma este kufircolni akarsz, csináld azt amit mondok"

2012. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

tessék??? = te hogy hogy így gondolkodsz/ezt gondolod?


21 L

2012. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tessék?=Most gondold át újra amit hallani akarok ha nem akarsz bajt magadnak..
2012. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért.

Vagyis egyszerűen nem akarja meghallani, amit mondtak neki :-)

2012. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Természetesen ilyenkor soha nem szabad más választ adni, csak megnyugtatni, hogy semmi baj a hallásával, hozzátéve, hogy ne kérdezz vissza többet! :)

Ha valaki nem így tesz, az egy puha p.öcsű búza!!! :D

2012. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

tessék? - nálam annyi minthogy: ezt átgondoltad mielőtt kimondtad? vagy hogy: mit képzelsz magadról hogy nem érdekel?!

nem azt akarom hogy megváltoztassa a véleményét hanem hogy elmondja, Miért az a véleménye

2012. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy kicsit át kellett volna fogalmazni. Legalább egy "nekem mindegy, rád bízom"-ra.
2012. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
'Ha egy nő visszakérdez, az nem azért van, mert nem értette meg, amit mondtál, hanem lehetőséget ad arra, hogy megváltoztasd azt, amit először mondtál.'
2012. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszeruen meglepodott, es megerositesre var a valaszt illetoen. Nem azert mert nem halotta jol, hanem mert valami miatt meghokkentette, vagy nem talalta megfelelonek.
2012. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!