Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 35 éves férfi otthagyná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves férfi otthagyná a 7 éves kapcsolatát egy 22 éves lányért, vagy csak játszik?

Figyelt kérdés
Màr többször mondta, hogy kedvel engem, beszélgetünk sok mindenről, hosszasan néz ha valahol a közelemben van, flörtölünk stb... 9 hónapja ismerjük egymást. Nem egyszer utalt rá, hogy nem olyan jó már a kapcsolata, meg hogy beülhetnénk valahová, vagy fölhívna... de aztán még el se kérte a számom, nem csinált semmit. Akkor vajon mit akar tőlem, érdemes egyáltalàn törődnöm vele? Csak komoly vàlaszokat írjatok.
2012. aug. 5. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szex
2012. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Gonosz dögök vagytok, mind a ketten.
2012. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
komoly válasz: legyen benned annyi gerinc hogy csak szabad emberekkel kezdesz.
2012. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Komoly válasz: Csak játszik.


Ha belemész, ostoba liba vagy. Ha abban reménykedsz, hogy miattad hagyja el: gonosz, ostoba liba.

2012. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Soha nem másznék bele egy kapcsolatba. A mai napig mindig ő jőn oda hozzám, ő kezdeményezi a beszélgetést. Az elején még idegesített is, hogy mit bámul engem egy 35 éves. De aztán beleszerettem :(
2012. aug. 5. 19:36
 6/16 A kérdező kommentje:
Másfelől ha csak szexet akarna, nem tért volna még rá a témára? Mert még csak nem is utalt rà.
2012. aug. 5. 19:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem dugnod kéne vele.
2012. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy van ez! Az ember kimegy a folyópartra, rak fel csalit (kétértelmű utalásokat tesz), és belógatja a pecát. Na, ez van most veled is, és várja, hogy ráharapj! De az értetlenségedet olvasva, én azt gondolom, hogy arra aztán várhat! Különben meg az ilyen viszonyok miatt ritkán rúgják fel a házasságot, és hagynak ott gyereket, lakást, kocsit stb.


"Másfelől ha csak szexet akarna, nem tért volna még rá a témára? Mert még csak nem is utalt rà."

Ez szted mi?:

"nem olyan jó már a kapcsolata, meg hogy beülhetnénk valahová, vagy fölhívna"

22 évesen nem vagy túl szenzitív a témára...

2012. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: most tényleg értetlen vagyok! Hogy érted, hogy várja h ráharapjak, de arra aztán várhat.. Nekem kéne valamit kezdeményeznem?? És az mit jelent, hogy nem vagyok túl szenzitív a számára?
2012. aug. 5. 20:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy olyan egyszerű vagy mint a faék. A férfinak is legfeljebb arra vagy jó, hogy az ajtónak támasszon.
2012. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!