Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 35 éves férfi otthagyná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves férfi otthagyná a 7 éves kapcsolatát egy 22 éves lányért, vagy csak játszik?

Figyelt kérdés
Màr többször mondta, hogy kedvel engem, beszélgetünk sok mindenről, hosszasan néz ha valahol a közelemben van, flörtölünk stb... 9 hónapja ismerjük egymást. Nem egyszer utalt rá, hogy nem olyan jó már a kapcsolata, meg hogy beülhetnénk valahová, vagy fölhívna... de aztán még el se kérte a számom, nem csinált semmit. Akkor vajon mit akar tőlem, érdemes egyáltalàn törődnöm vele? Csak komoly vàlaszokat írjatok.
2012. aug. 5. 19:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#8. vagyok:


Nagy átlagban azt lehet mondani, hogy azért az emberek (nők/férfiak) megérzik a másik nemtől jövő szexuális töltetű utalásokat, de a leírásod, és az újabb kérdésed alapján nekem az a véleményem, hogy te nem gazdagítod ezt a tábort, magyarán nem érted az utalásait, jelzéseit (pl. "hosszasan néz"), ezért ő hiába is teszi/csinálja őket.

Nem vagy túl érzékeny (szenzitív) a jelzéseire, pedig ő a lelkét kiteszi (bár meglehet, csak 1-2 numera a célja veled). Úgy látom, hogy ő már kezdeményezett, ha nem is szó szerint kimondva. Részedről pl. egy "tessék itt a számom" válasz lett volna a megfelelő (és odaadod a valós telefonszámodat papíron)-abban az esetben, ha benne vagy a játékban-, vagy a "persze hívj, a 112 a számom" válsz, ha nem. Mert ugye az nem a te számod, hanem a segélyhívóé, és ezt vszeg ő is tudja, és ebből gondolja, hogy nem akarod megadni, mert nem állsz kötélnek. Szóval nem neked kell kezdeményezned, hanem már csak válaszolnod kellett volna.

2012. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Így már értem... Most, hogy belegondolok úristen mennyi célzást tett már...!! Csak hát nekem meg nincs túl sok önbizalmam, zavarba jövök bármitől, meg mindig ott lebeg a szemem előtt, hogy barátnője van.. én ezért nem merek reagàlni semmit, vagy elpoénkodom... De ez neki miért jò, hogy csak utalásokat tesz? Miért nem mondja ki konkrétsn mit akar?? Meg írtad, hogy ilyen miatt ritkàn hagynak ott hàzasságot, gyereket stb.. de ilyesmiről szó sincs, még csak együttélèsről sem.
2012. aug. 6. 00:54
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs gyerek, nem feleség "csak" barátnő már tiszta a lelkiismeret? Ha belemész a játékba akkor erkölcsileg nulla ember vagy. Direkt fogalmaztam ilyen keményen így talán átérzed. Remélem elég gerinces vagy hogy ne.
2012. aug. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha komolyan tetszik és van benned erkölcs a következőt teszed, amivel nem utolsó sorban azt is kideríted komolyak e szándékai, kizárod a hülyítés lehetőségét. Ha beszélgetésre kerül a sor, és lép meg mondod neki hogy neked is tetszik, de te addig semmire sem vagy hajlandó amíg kapcsolatban vagy, mert nem vagy olyan ember. Ha komolyak a szándékai és tényleg rossz a kapcsolata szakítson a barátnőjével és utána keressen meg téged. De te addig semmibe se mész bele amíg nem egyedülálló.
2012. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Légy óvatos mert ez a megromlott a kapcsolatom szöveg sokszor bizony azt jelenti a csávó változatosságra vágyik és dugni akar a kapcsolata mellett, de abból sosem lép ki. Ezért kell választási helyzet elé állítani és elzárkózni mindentől amíg kapcsolatban van.
2012. aug. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
:D dugni akar
2012. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!