Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldottátok meg a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldottátok meg a nagy WC-zést a kapcsolatban? :D

Figyelt kérdés

Hiába vagyunk együtt már 1 éve, mindig ilyen 2-3 napokat vagyun max együtt egy héten, egy lakásban, és amikor ott vagyok sose tudom elvégezni a nagy dolgom a WC, nem is indul be a folyamat, mintha nem is kéne, pedig alapjáraton mindennap szoktam.


Hogy lehet ezt elkezdeni, hogy teljesen természetesnek érezzem ?


( poénos válaszok jöhetnek, tudom a téma vonzza, de parasztok kíméljenek azért =) )


25 F



2012. aug. 6. 10:39
1 2
 1/15 okoska31 ***** válasza:

csak az tart vissza, hogy valami miatt szégyelled előtte - holott ez is hozzátartozik. Idővel lesz olyan, akivel állandóan együtt fogsz élni - és akkor soha többet nem sz*rsz?


Azt kell megoldanod, hogy rendben legyen a fejedben a dolog, hogy ez így tök természetes - aztán hagyd szólni az ágyút!:)


Egyébként ha nagyon hangosnak tartod, akkor tehetsz bele előre pár darab papírt, csak nehogy eldugítsd! (na, az az igazi ciki, ha eldugul a WC...:))

2012. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
vegyél be hashajtót, tuti,hogy beindul a folyamat..
2012. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát ugyanúgy. Bemegyek a wc-be, ráülök a deszkára, nyom, kitöröl, lehúz, kézmosás, kész is.


Elég baj, ha ilyen szorulásod lesz attól, hogy együtt vagytok... Egyél sok rostot, vagy igyál valami könnyebb hashajtó gyógyteát este, akkor másnap reggel kénytelen leszel.

2012. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy eléggé felszabadult mellette. Majd elmúlik.
2012. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én alapba ilyen hülye vagyok. Idegen helyen nem megy, és akkor sem, ha a wc közelében van valaki...szóval én nem szórakoztam, elmondtam neki, hogy mi van velem. Mosolygott rajta, és azt mondta, hogy ha kell, akkor szóljak, és bevonul a másik szobába.


Na most ez azért vicces, mert azt szeretném elérni, hogy ne tudjon róla, de ezzel pont azt érem el, hogy tisztában lesz vele, hogy mit csinálok a fürdőszobában. :D


24/n

2012. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akkor azt mondjátok, hogy mesterségesen ( szerekkel ) de oldjam fel a szervezetem blokkolását ? ha ez megtörténik akkor magától is menni fog a testemnek ?
2012. aug. 6. 10:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Mivel a fejedben dől el a dolog, és az egésznek semmi köze nincs az emésztésedhez, szerintem elegendő lenne ez a fordulat. Hiszen ha egyszer már ment, akkor mi lenne a baj legközelebb?
2012. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
felesleges az emésztésedbe beleszólni. ez tényleg fejben dől el. én azt mondom h amikor előre tudod h 3 napig együtt leszel vele, akk a 3 napot megelőző 1-2 napon ne menj el kaksizni. vagy már eleve úgy indulj el hozzá h wc-zned kell. így 1 napon belül tuti ki kell majd menned. csak 1szer kell megcsinálni, utána már minden menni fog.
2012. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És a fingást hogy oldjátok meg? Mert ha elmegyek valahova vagy van nálam valaki akkor nekem meg az nem megy.nem merem, nehogy hangos legyen...:D
2012. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam eleinte, hogy "na megyek felavatom a wc-t". :D Meg mikor visszajöttem, "jó pár kilóval könnyebb lettem.." Igazából az, hogy már 5-10 percig a wc-n voltam, elég egyértelmű, szóval gondoltam oldom a helyzetet. Röhögött, ennyi... Nem azt mondom, h ez nálunk tabu, de kb ugyanolyan mint a pisilés. :D
2012. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!