Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkoholista vagyok 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista vagyok 24 évesen már több éve iszok naponta megiszok 4 vagy 8 liter boros kolát vagy fröccsöt?

Figyelt kérdés
Próbáltam letenni a piát de nem megy nagyon rossz és nehéz! Szeretnék egy kedves pár magam mellé volt is esélyem de amikor kiderül, hogy piálok vissza táncolnak a lányok amit meg is értek! Ma is ittam szinte mindennap de fél óra azt megyek egyik haverral inni! Haverjaim nem alkeszek néha iszogatnak és ők is mondták már, hogy gázba vagyok meg anyám is meg sokan meg a csajok! 24F

2012. aug. 6. 20:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Gáz, menj elvonóra, ott majd segítenek. Magadtól nem fogod tudni letenni.
2012. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
menj ilyen elvonós cuccra, ahol segítenek, pszichológust is ajánlanék. ha meggyógyulsz, nem lesz gáz a csajoknál ;)
2012. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Az vagy!Fordulj szakemberhez!
2012. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Voltam elvónon de nem ért semmit! Meg is szöktem utána vissza kerültem de valami miatt megint megfogtam az üveget!
2012. aug. 6. 20:15
 5/36 anonim ***** válasza:
Al-Anon. ha tudsz róla beszélni és őszintén ugy érzed, h segitségre van szükséged probáld meg.
2012. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha elszöktél. Valami komolyabb intézet kell akkor.
2012. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Van olyan is 3-4-5 napra eltünök és csak piálok és alig alszok és 2 napig nem eszek vagy nagyon keveset.
2012. aug. 6. 20:18
 8/36 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek bántani és mivel soha nem iszom, az iváshoz sem értek, de szerintem aki megiszik napi 4-8 liter alkoholt, az nem józanodik ki úgy, hogy ilyen értelmesen megfogalmazza a kérdést. Nem beszélve arról, hogy a 4-8 liter még vízből is sok...
2012. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Istenem!! 8 liter folyadékba naponta már rég belehaltál volna:-))
2012. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

"Alkoholista vagyok?"

"Próbáltam letenni a piát de nem megy nagyon rossz és nehéz! "


IGEN!

2012. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!