Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkoholista vagyok 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista vagyok 24 évesen már több éve iszok naponta megiszok 4 vagy 8 liter boros kolát vagy fröccsöt?

Figyelt kérdés
Próbáltam letenni a piát de nem megy nagyon rossz és nehéz! Szeretnék egy kedves pár magam mellé volt is esélyem de amikor kiderül, hogy piálok vissza táncolnak a lányok amit meg is értek! Ma is ittam szinte mindennap de fél óra azt megyek egyik haverral inni! Haverjaim nem alkeszek néha iszogatnak és ők is mondták már, hogy gázba vagyok meg anyám is meg sokan meg a csajok! 24F

2012. aug. 6. 20:11
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
reggel ittam egy 4 liter boroskolát most aludtam kicsit meg ettem.
2012. aug. 6. 20:21
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Haver az elvonó, nem azt jelenti, hogy neked semmit nemkell tenned. Az elvonóban segítenek neked, de te kell megcsináld nem ők.

Tudod apám alkoholista volt, amellett skizofréniás, és nagyon elcseszte a gyerekkorom. senkinek sem kivánom azokat amiken átmentünk abban az időben, és mindazt az alkohol váltotta ki.

Többek között, édesanyámat minden bepiálás után megverte, ritka volt az a hét mikor nem verte meg.

sokszor éjszaka 1, 2 órakor lekapta rólam a paplant és kergetett ki a házból merthogy az az ő háza.

Éjszaka télen -25 fokon kint édesanyámmal és a tesómmal össze voltunk fagyva és nemtudtunk bemenni, mert várt egy késsel...

Majd 2005 ben pszihiátrián szoktatták le, nagyon erős terápiás kezeléssel, és előre elektromos sokkal mivel semmi sem hatott addig.

Azóta hál Istennek nem iszik, és boldogan élünk, a skizofréniájára szedi a gyógyszereit, teljesen más ember lett, és más család lettünk.

Nemkell azon rettegnem, hogy ha kilépek a kapun, hogy milehet most otthon, vajon édesanyám veszélyben vane..

Nos ezt teszi sajnos a túlzott alkoholizmus..

Az életed a te kezedben van.. Ne cseszd el...

2012. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok agresszív amikor iszok! Viszont kezdek lepukkani, pénzem az szinte piára megy.
2012. aug. 6. 20:29
 14/36 anonim ***** válasza:
igen. És örökre az is maradsz, ez olyan, mint a drog. Ha egy pohárral elkezded, nincs megállás. Vagy nem iszol többet egy pohárral sem, vagy alkesz maradsz.
2012. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
magadtól kell azt a döntést meghoznod, h akarsz-e ezen változtatni. legalább itt - internet. google kereső - olvass. ebben senki nem tud neked segiteni amíg nincs meg az elhatározás. ha már olyan erősnek érzed ezt a függőséget találsz megoldást is.
2012. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy alkoholista vagyok a kérdő jelet azért tettem csak mert nem lehet felkiáltó jelet tenni!
2012. aug. 6. 20:52
 17/36 anonim ***** válasza:

Simán meg lehet inni 6-8 liter folyadékot, ne higgyétek, hogy nem. Apám egy nap simán betol 12 üveg sört, ami pont 6 liter. (igen, ő is alkoholista)

Kedves kérdező. Az már egy jó jel, hogy bevallod, hogy gondjaid vannak az alkohollal. Apám folyton azt hajtogatja, hogy ő meg tudná állni, hogy ne igyon. (ez persze nem igaz). Amúgy az egész csak akaraterő kérdése. Ha te nem akarsz megváltozni, akkor nincs az a nő, nincs az a szakember, nincs az a barát, vagy anyuka, aki segíteni tud. Ez elsősorban rajtad múlik. Persze ha TE akarod, akkor mások sokat tudnak segíteni, hogy könnyebb legyen leszokni, de elsősorban neked kell elhatároznod.

Sok sikert!

2012. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Elhatároztam sokszor elvónóra is magamtól mentem be!
2012. aug. 6. 20:58
 19/36 anonim ***** válasza:
17. ismertem függőséggel - addikcióval - élő embert. elég sokat foglalkoztam a játszmákkal stb, stb. akaraterő? mond egy allergiásnak,h ne tüsszentsen. igy van egy alkohol, drog, játék stb függő a tudatmódosító szerekkel. ezt nem én, hanem egy gyógyuló alkoholista mondta.
2012. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Létezik gyógyszeres elvonás is. A bőröd alá ültetnek egy tablettát, ami folyamatosan felszívódik és gátolja az acet-aldehid bomlását. Ez az az anyag, ami a másnaposságot is okozza. Ha iszol, nem tud lebomlani és lesz egy aldehid mérgezésed. Néhány kortytól piszok rosszul leszel, behánysz, talán be is fosol, egy nagyobb adagtól talán meg is halsz. Nem vicc anyag, kérdezz rá a körzetinél.
2012. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!