Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkoholista vagyok 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista vagyok 24 évesen már több éve iszok naponta megiszok 4 vagy 8 liter boros kolát vagy fröccsöt?

Figyelt kérdés
Próbáltam letenni a piát de nem megy nagyon rossz és nehéz! Szeretnék egy kedves pár magam mellé volt is esélyem de amikor kiderül, hogy piálok vissza táncolnak a lányok amit meg is értek! Ma is ittam szinte mindennap de fél óra azt megyek egyik haverral inni! Haverjaim nem alkeszek néha iszogatnak és ők is mondták már, hogy gázba vagyok meg anyám is meg sokan meg a csajok! 24F

2012. aug. 6. 20:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Senki sem tud meggyógyítani, ha te nem akarod. Ne mástól várj segítséget, ne várd, hogy majd a kezelések, a terápia és az elvonó kihúz a szarból. Neked kell harcolnod és szenvedni is fogsz, mert ez másképp nem megy. Ne feküdj bele, hogy ez egy betegség, és te vagy az áldozat. Nem, ezt te b@sztad el, csak te vagy a hibás. Ha inni akarsz, mélységes önsajnálatba süppedve, akkor kár rabolnod a dokik idejét. Ők legfeljebb segíthetnek, de a leszokás 99%-ban rajtad áll. Ha már tényleg sikerült a kézremegésig vinned, akkor gratulálok...
2012. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Én nem értem, miért írtad ki ide ezt a kérdést. Ami nem is kérdés, hanem kijelentés. Mit vársz tőlünk? Mi nem tudunk rajtad segíteni. Kicsit olyan, mintha azt várnád, hogy majd itt mindenki sajnálkozni kezd. Pedig ezt te cseszted el, sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy rettenetesen gyenge ember vagy. Előbb neked kell ezen válzoztatni, aztán tudnak mások segíteni.
2012. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Igen én csesztem annak idején nem gondoltam volna, hogy ez leszek egy nagy semmi, értéktelen ember vagyok, igen gyenge vagyok de ez betegség és nehéz. Ti ezt nem tudjátok mert nem isztok lehet, hogy a családban volt aki de én a saját bőrömön tapasztalom! Nem is olyan rég 4 hónapja megakartam ölni magam ez miatt! "egész életembe igyak, tegyem tönkre mások életét" Beszedtem sok gyógyszert piára de megmenekültem! Mert kotta részeg voltam és felhívtam egyik nagyon jó barátomat, hogy elköszönjek tőle. És megtaláltak az egyik parkba egy padon mert állítása szerint elmondtam a teloba neki hol vagyok erre nem emlékszem! Nem voltam magamnál amikor rám találtak kihívták a mentőt az vittek be gyomor mosás stb!
2012. aug. 9. 21:02
 34/36 anonim ***** válasza:
Tipikus férfihiszti. Nem sajnáltatod magad, hanem elmész elvonöra és szenvedsz egy pár hónapot. Nincs más lehetőséged.
2012. aug. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Ez már első lépésnek nagyon jó. Az hogy te magad fel ismered. A többit meg meg tenni. Ha segítséggel akkor úgy. De az akarat az nagyon fontos. Tulajdonképpen miért ilyen haverjaid vannak?
2013. okt. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
ez már az, alkoholista, aki ilyen sűrűn iszik és ekkora mennyiségeket.
2013. nov. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!