Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkoholista vagyok 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista vagyok 24 évesen már több éve iszok naponta megiszok 4 vagy 8 liter boros kolát vagy fröccsöt?

Figyelt kérdés
Próbáltam letenni a piát de nem megy nagyon rossz és nehéz! Szeretnék egy kedves pár magam mellé volt is esélyem de amikor kiderül, hogy piálok vissza táncolnak a lányok amit meg is értek! Ma is ittam szinte mindennap de fél óra azt megyek egyik haverral inni! Haverjaim nem alkeszek néha iszogatnak és ők is mondták már, hogy gázba vagyok meg anyám is meg sokan meg a csajok! 24F

2012. aug. 6. 20:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az elvonók egyik fajtájára menj. Ahogy elöttem leírtál van pszhihológiai, gyógyszeres, stb. Amúgy durva, hogy 24 évesen már alkoholista vagy. O.o

8 liter boroskóla? Nálunk egy csajosestén nem fogy el ennyi.

2012. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy fiatal vagyok és ez van! Van, hogy többet megiszok egy nap van hogy 12 vbk-t és iszok mellé 2-3 sört felest is! Reggel jöttem haza és össze hánytam a kádat is! :( És igen elmegyek elvonóra!
2012. aug. 8. 16:44
 23/36 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom van.Most rosszabb megint a helyzet,mert vége lett a kapcsolatomnak,és azóta csak hülyeségeket csinálok ebben az állapotban.Aztán meg bűntudatom van,és ki se megyek a lakásból napokig.Ide akaraterő kellene,de azzal nem bővelkedek sajnos.
2012. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
A teljes elvonás nem mindig sikerül, hamar visszaesik az ember. Ha nincs munkád, akkor keress, legyen valami hobbid és próbálj csak hétvégén inni.
2012. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Dobálóztok itt az alkoholista címkével, közben meg csak azért iszik, mert nem talált jobb elfoglaltságot. Teljesen fölösleges bárkit is lealkoholistázni, egyszerűen azért iszik, mert akar. Ha majd nem akar, lesz más célja, hobbija, akkor nem fog. Kész. És ha valaki sokat olvas, vagy tornázik, vagy mit tudom én, akkor az milyen ista? Aki középsuliba, gimnáziumba jár az gimnazista, aki kizsákmányolja az embereket az kapitalista. Aztán még ott vannak a soviniszták, mazochisták, komunisták, masiniszták, feministák.

Boldog izmusokat mindannyiunknak! Kérje ki magának nyugodtan a többség.

2012. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Ne add fel a hobbid! Ha egy lány szeret önmagadért szeressen, minden hibádat elfogadva!
2012. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le már 13 évesen kezdtem inni! Először 1-2 sör havonta haverokkal később hétvégente 1-2 sör, 1-2 sörből lett 3-4-5 még később ahogy teltek a hónapok és évek emelkedett 6-7-8 de akkor vettünk néha egy üveg tömény italt pl. vodka később meg már minden hétvégén vettünk valami töményet de közben a sör megemelkedett 8-10-12-re ekkor voltam 15 éves. Telt múlt az idő akkor még több sört vettünk és 2 üveg töményet és ez így ment tovább emelkedett. De ekkor már péntek-szombaton is ittunk nem csak 1x! Bekerültem közép suliba új haverok új zenei stílus elkezdtünk lógni a suliból meg bandáztunk este és piáltunk állandóan elkezdtem koncikra járni rá mentem VBK-ra és ez csak mind hétvégén ment amikor másik haverokkal voltam akkor ment a sör meg a tömény azt vettem észre, hogy 15 sört mindig megittam meg nyomattam a feleseket. Másik társasággal meg ment boros téma. Elkezdtem inni hétköznap is 1x-1x mire voltam 17 éves hetente berúgtam 4x-5x és a pia mennyiség meg csak nőtt. 18 éves korom óta iszok mindennap néha azért elő fordul 1-1 nap kimarad. 20 éves korom óta már reggel úgy kezdem iszok egy felest egy sört vagy iszok boros kolát vagy fröccsöt, ha nincs itthon pia akkor megyek reggel a boltba és piálok! Így kezdtem!
2012. aug. 8. 17:33
 28/36 omba ***** válasza:

"Reggel jöttem haza és össze hánytam a kádat is"


Ez nem egy embernek való élet, ugye.

Ennyire nem voltam benne, de 10 éve semmit, - eszembe se jut, meg olyan baromi szabad lettem!

Na ja, és meglepődtem, hogy elsőre nekem se ment!

Attól ijedtem meg igazán!

2012. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Ilyen mennyiségek mellett ne csodálkozz azon se, ha pár év múlva elpatkolsz. Petőfi S. fia is 18 évesen halt meg, azért mert alkoholista volt. Szóval nem lehetetlen fiatalon sem meghalni a piától. Gondolj erre, talán könnyebb lesz letenni.

Amúgy mit érzel, ha egy nap nem iszol?

2012. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Ha nem iszok 1 napig akkor kezdek feszült lenni és érzem, hogy pia hiányom van van, hogy remegek és amikor iszok megnyugszom! Nem rég keltem fel és nincs itthon semmi pia és rosszul vagyok, el kell mennem a boltba. Tudom nem kéne el menni de ez betegség! Jövő héten van időpontom a házi orvoshoz el fog küldeni terápiára és remélem sikerül letennem az alkoholt! Szeretnék egy kedves párt magamnak csak így a pia mellett nem áll velem senki szóba mint már írtam előző kommentekben!
2012. aug. 9. 08:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!