Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg reménytelen a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg reménytelen a szerelem?

Figyelt kérdés
lassan 4honapja leszek 1ütt a barátommal de ugy érzem h nem szeretem igazán de az biztos h ö szeret.de megbántani sem akarom.megváltozhatnak az érzéseim iránta?de közben van 1fiu aki nagyon behjön csak ö 24én meg 17 és mivel a barátom az ö haverja ezért szerintem ha lenne esélyem nála(bár ugy vettem észre 1kicsi lenne)se jönne ösze velem pedig én szeretem öt.mit tegyek?szakitsak a barátommal és probálkozzak öszejönni vele???
2008. máj. 8. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 4 hónap alatt nem lettél fülig szerelmes belé, akkor felesleges ámítani, mert már nem is leszel az! Finoman mond meg neki, hogy szereted, mint barátot, de mást nem érzel! Ha nem egy bunkó, akkor meg fogja érteni! Persze csalódott lesz, de még mindig ez a jobbik eset, mintha megjátszanád, hogy szereted!

A másiknál pedig próbálkozz nyugodtan, sose lehet tudni!

2008. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!