Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás, megbocsájtás, új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsimanóka7 kérdése:

Megcsalás, megbocsájtás, új keményebb szabályok, hogyan tovább? Tippeket, ötleteket várok, hogyan lehet kimászni a kátyúból, és visszaépíteni egy működő bizalmi kapcsolatot. Minden tanács jól jön.

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal. Múlt 7végén kiderült: megcsalt. Nem is akárkivel, a volt nőjével volt intim kapcsolata, akivel együtt voltak sok sok évig. Egy felvételen bukott a dolog, amin láttam őket. Fájt nagyon. Ígéri, megváltozik. Mentené a dolgokat. Nemsoká +beszéljük a részleteket. Milyen feltételeket állítsak az új életünkhöz? Mik legyenek az új szabályok? Mi az amit kőkeményen kérjek tőle? Azt mondta, ez egyedi eset volt. Kiderül mennyire töri magát értünk. Kap még egy esélyt, de dolgoznia kell kettőnkért. Tudja, hogy ez nagy beszélgetés lesz, ezen dől, vagy bukik el minden. Azt mondta írjam le a kérdéseimet, elvárásaimat, és hogy hogy képzelem tovább, és együtt majd kibeszéljük.

2012. aug. 7. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Buta vagy,hogy adtál neki még egy esélyt. Nagyon buta.
2012. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A válaszom sajnos valószínűleg romboló jellegű lesz de...:

Az embert a biológiája hajtja és veled is a szex miatt van együtt. Ha máshol felkínálkozik a lehetőség és nem vagy annyira jó hogy ne kockáztasson, (márpedig ennyire jó nő nemigazán létezik) akkor mindig megfog csalni.

Ez a végtelen szerelem, meg bizalom dolog szerintem álomvilág, és amíg ilyen görcsösen ragaszkodnak hozzá az emberek folyton csalódni fognak, és ki a franc akar csalódni.

Ezt a csak veled vagy nélküled elvet, bár a társadalom ehhez van hozzászokva, végtelen nagy önzőségnek tartom.

A pasi magát fogja választani nem téged ha döntenie kell, és inkább érzi jól magát nélküled mint érzi rosszabbul, feszélyezve veled. Légy okos kiscsaj, egy két kompromisszum, őszinte beszélgetés, és praktika és mindketten jobban érzitek magatokat.

2012. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek Császárnővel!

Megalázott, becsapott, a szemedbe hazudott, hülyének nézett téged! Gondolj bele, hogy ugyanazzal a szájjal csókolta a másik csajt, ugyanazzal a kézzel simogatta stb és te képes lennél ezután hozzáérni?

Hihetetlen, hogy ennyire nincs önbecsülésed és ennyire képes vagy előtte megalázkodni.

Én is a múlt héten tudtam meg, hogy megcsalt a pasim, de persze nem ő mondta el. Azonnal kidobtam őt.

Ha annyi gerinc nincs benne, hogy bevallja, és annyira nem is tisztel, hogy nem teszi ezt velem, akkor menjen a pcsába.

Közben meg elhitette velem, hogy mennyire szeret, csak én kellek neki. Ha legalább egy kicsi emberiesség lett volna benne, akkor szakított volna, vagy elmondja, hogy ez és ez hiányzik neki a kapcsolatból, változtassunk...

Szerintem te is találnál tőle jobbat. Ha valaki már nem csal meg, mert tényleg téged szeret, akkor már jobb is!

Ha szeretünk valakit, akkor ő a legszebb, a legjobb, csak ő van! Senki más... Ezen gondolkozz el, mielőtt újabb esélyt adsz neki.

Ne add alább!

22/L

2012. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha még mással csalt volna meg akkor is szemétség de,hogy a volt nőjével le légy vak!mert bocsájtottál meg?szereted?ő szeret téged ha megcsalt?ha 1x megtette tobszor is megfogja ne légy buta kérlek gondolkodj
2012. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mókusgyilkos ***** válasza:

2: ne terjeszd a nyomorod. kösz. az értelmes emberek képesek emberként viselkedni h neked / az eddigi pasijaidnak / csajaidnak ez nem ment az más kérdés.


kérdező: EPIC FAIL! jah pont az exel való szex az ami "tök véletlenül" történik és csak "egyszer" na meg persze minden érzelem "nélkül" :D naivitás a köbön.


működő bizalmi kapcsolat korlátokra kikötésekre és önkényes szabályokra alapozva? tisztára mint az állatkert. csak az a baj h ha bemész a tigrishez az letépi a karod.

2012. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Így van! A szerelem egy illúzió és sokan itt rontják el, hogy hisznek ezekben a mesékben és nem hagynak elég időt arra, hogy a párjukat megismerjék mert amíg szerelmesek addig nem is fogják igazából megismerni. De a nagy számok törvénye miatt nem is lehet minden ember boldog ez téves elképzelés. Valakinek boldogtalannak is kell lennie és egy olyan párkapcsolatban él így amiről ő maga is tudja, hogy nincs jövője de gyáva változtatni az életén ehelyett megalkuszik azzal a kis apró örömmel amit eddig kapott. De véleményem az, hogy az illető meg is érdemli, nem tudom az ilyeneket sajnálni, sajnálja eleget saját magát úgy is.
2012. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Várom a továbbiakat.
2012. aug. 7. 11:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Várjatok,hiába papolunk neki! Úgyis vele marad, akárhányszor fogja megcsalni a pasija :-D
2012. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Maradjon csak nem is jut neki más. Minden ember a saját életéért maga felel. Mi csak tanácsot adhatunk neki de nem mondhatjuk meg mit tegyen, azt ő dönti el.
2012. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bizalom nélkül, semmi esélye a kapcsolatnak! Engem (tudtommal) nem csalt meg a párom, de nagyon elbaszta a bizalmamat!!!! Nem fejteném ki, hogy hogy, a lényeg hogy szabhatsz bármilyen "szabályt" ha meg akarja tenni meg is fogja!!!!!! És míg meg tanulsz újra bízni benne, addig lehet találnál egy olyat aki nem tenne veled ilyet!!!!!! Sok sikert!!!!
2012. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!