Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás, megbocsájtás, új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsimanóka7 kérdése:

Megcsalás, megbocsájtás, új keményebb szabályok, hogyan tovább? Tippeket, ötleteket várok, hogyan lehet kimászni a kátyúból, és visszaépíteni egy működő bizalmi kapcsolatot. Minden tanács jól jön.

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal. Múlt 7végén kiderült: megcsalt. Nem is akárkivel, a volt nőjével volt intim kapcsolata, akivel együtt voltak sok sok évig. Egy felvételen bukott a dolog, amin láttam őket. Fájt nagyon. Ígéri, megváltozik. Mentené a dolgokat. Nemsoká +beszéljük a részleteket. Milyen feltételeket állítsak az új életünkhöz? Mik legyenek az új szabályok? Mi az amit kőkeményen kérjek tőle? Azt mondta, ez egyedi eset volt. Kiderül mennyire töri magát értünk. Kap még egy esélyt, de dolgoznia kell kettőnkért. Tudja, hogy ez nagy beszélgetés lesz, ezen dől, vagy bukik el minden. Azt mondta írjam le a kérdéseimet, elvárásaimat, és hogy hogy képzelem tovább, és együtt majd kibeszéljük.

2012. aug. 7. 11:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Hasznos volt mindegyik. Igaz, sok idő után, de végre lezártam, és véget vetettem a "kapcsolatnak". Eztán vár az új élet! U.i. igazatok van/volt.
2014. ápr. 10. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!