Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálják ha szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuko kérdése:

Mit csinálják ha szakítani akarok?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha szakítani akarok a barátnőmmel de azt akarom, hogy ő dobjon ki? És olyan szinten nem akarom megbántani magyarán szakítani akarok vele de nem én akarom mondani, hogy jó menjél hanem, hogy ö rágjon be rám és dobjon ki.. Ezt, hogyan ???
2012. aug. 7. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Növeszthetnél tököt...
2012. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy megcsaltad. Vagy mondd el, hogy neked az a perverziód, hogy nézhesd, hogy a nődet sok másik pasi megdugja. Hanyatthomlok menekülni fog.


Különben meg fel kellene nőni, és vállalni a döntéseidet.

2012. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gyáva, férfiatlan és aljas húzás lenne! Inkább mondd el neki őszintén, hogy mit érzel vagy mit nem, hogy szeretnél egyedül lenni...stb. Megbántani így is-úgyis megfogod, akkor is, ha bunkó leszel és "kiharcolod" a szakítást.
2012. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hanyagold el, ne foglalkozz vele, ne legyél ott amikor megbeszéltek valamit, és ne hívd fel amikor megígéred.
2012. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.!Én lány vagyok,de a nevemben is feltetted a kérdést.Azt kegyetlenségnek tartom,ha azt mondom megcsaltam(pedig igaz).Egyszerűen nem tud rám haragudni,és én hülye mód,de utálok fájdalmat okozni.Írj privátba,ha neked sikerült kitalálnod és "megcsinálni".
2012. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki "véletlenül" a kérdést.

Azonnal kiábrándul belőled.

2012. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a legjobb, hogy mondtam neki, hogy megcsaltam azt mondta nem baj megbocsájt mert szeret!!!
2012. aug. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!