Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esélyemem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyemem a kiszemelt lánynál, vagy próbáljak továbblépni?

Figyelt kérdés

Egy sulimba járó lánnyal pár hete ismerkedtem meg, elkezdtünk facebook-on dumálgatni, meg ilyenek. Jól indult minden, élveztük egymás társaságát, én meg a létező/nemlétező barátságzónát biztosra elkerülendő, elhvítam, hogy találkozzunk. Igent is mondott. Pár nappal később újra szóbakerült a dolog, és közölte, hogy a megbeszélt nap nmégsem fog működni, mert kiderült, hogy elutazik már akkor, és augusztus végéig így nagyon nem is ér rá. Szóval nem jött össze a "randi". Ettől függetlenül tovább dumálgattunk, tényleg jó hangulatban. Újra szóbahoztam a találkozás-témát, hogy jó lenne, mert szeretném jobban megismerni, meg ilyenek, mert tök jó fejnek tartom, megkedveltem. Itt azt hiszem, elb.sztam egy kicsit, túl egyértelmű volt, hogy belezúgtam, de addigra már tök kikészültem, hogy jól alakult minden, és végül mégse lesz semmi. Ő meg időt kért, hogy végiggondolja, a válasz persze később "meglepetésre" az lett, hogy kedvel, meg minden, de maradjunk barátok. Viszont nem akar elveszíteni, szeretné, ha a barátság tényleg megmaradna. Én meg mondtam, persze...

Szerintetek ennyi volt? Sok reményt nem táplálok afelé, hogy lesz ennél több, de érdeklene, ti mit gondoltok.

Ami tényleg fura, hogy jól indult a dolog. Most vagy menet közben rontottam el valamit, vagy ő alapból csak barátkozni akart, nem többet...



2012. aug. 7. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg féltékkenyé tenni az mindig hatásos a nőknél :)

20F

2012. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árulok el nagy titkot,hogy azt mondom: a nők az elején mindig csak barátkozni akarnak.Csak a későbbiekben változik meg a helyzet,feltéve ha kimutattad vagy elmondtad,hogy nem egy akarsz lenni a sok közül.Szerintem menet közben "rontottál" el valamit. Szóval elég kevés az esély arra,hogy ez változzon.Ha egy lánynál a baráti zónába kerül az ember akkor onnan szinte lehetetlen kikerülni. Vagyis én így gondolom de lehet,hogy tévedek.
2012. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

első ezt komolyan gondoltad? ennél gyerekesebb dolog nincs....:D


én mint nő azt mondom hogy halott ügy...ha egy csaj azt mondja hogy inkább barát, akkor az azt jelenti hogy vagy külsőre vagy belsőre nem jössz be neki annyira hogy összejöjjön veled, viszont megbántani se akar....bocsesz...


N22

2012. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez történik, ha egy lány túl tapintatosan akar visszautasítani.
2012. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tedd féltékennyé, ne keresd, ha féltékeny, akkor lépj csak ismét. Ha nem, bukott ügy.


Ezt a barát dolgot azért is mondhatta, mert nem tudja belevágjon-e, azért is, mert nem jösz be neki pasiként.


Majd a féltékenységnél kiderül. Illetve ne keresd, ha magától megkeres, az is jó jel.


23/N

2012. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Háááhhh pont ugyanez, mintha kimásoltad volna a fejemből, amit nekem mondtak.... ne beszélj vele, sz*rd le , rá se nézz, rá se gondolj... nem érdemel meg.
2012. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!