Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szeret vagy nem? Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy nem? Nektek is fontosabbak a barátok mint a párotok?

Figyelt kérdés

2008 őszén jóba lettem egy lánnyal június végéig nem léptem semmit.(Addigra beleszerettem). Elmondtam sulikiránduláson hogy szeretem. Ő el játszotta KÉTSZER is hogy tényleg van valami köztünk. De aztán mind a kétszer visszautasított. Mikor haza értünk. Folyton írt msn-en eleinte kérdezte haragszom rá. De később már újra úgy beszéltünk mint régen. Mert én már kezdtem beletörődni hogy nem lesz semmi. De egyszer csak bekérdezi szeretem-e még. Mondom igen. De túl leszek rajta. Szomorú smiley-kat küldött. És elmondta mégis csak akarja. Aztán jött a 3 napos falunap. Ott megint együtt voltunk de csak egy kicsit.:S (voltak ölelések,puszik stb.:) Azért kicsit mert ő most a barátaival akar lenni mert nem tudnak így soha együtt lenni. Megértettem. Majd akkor a jövő héten találkozunk. Szóval már jártunk. Aztán a falunap után beszéltünk msn-en. Kérdeztem tudunk-e találkozni. Mondta igen. Megbeszéltünk mindent. De nem jött el mert valami fontos dolga volt. Megértettem ezt is. De másnap már elment megint a BARÁTAIVAL 3 napra. Mikor haza jött megint megbeszéltük hogy találkozunk. De lemondta mert LEHET rossz idő lesz. Írta msn-en aznap mikor találkoztunk volna hogy mindjárt megy el a barátnőével. Mondom de akkor megfogsz ázni. Nem baj, megéri egy influenza azt hogy együtt lehet a barátnőével. És a barátok mindennél fontosabbak, és soha semfog egy fiút előrébb tenni. És még később ő lett megsértődve és nem akart már beszélni. Nekem kellet bocsánatot kérnem. 3 óra múlva megint beszéltünk msn-en akkor azt mondta nem baj semmi gond. Aztán megkérdezem szeretsz. A válasz szia. Ugyanezt eljátszotta. Mondom akkor hagyjuk ezt az egészet és szakítottam vele. Nagyon megsértődött. Este megint beszéltem vele. Megkérdeztem szeretsz. Igen a válasz. 2-szer is megkérdeztem. Mert eddig csak azt mondta hogy nagyon bejövök neki. Aztán mégse szakítottunk. Tegnap megint elment a barátihoz 1 hétre. Megbeszéltük szombaton amikor mindez történt hogy találkozunk mielőtt elmegy. És hogy délelőtt még ő javasolta. De megint nem jött el. Msn-en annyit irt bocs délbe keltem. Amióta jártunk egyszer se találkoztunk. Hogyha tényleg szeret akkor felkelne délelőtt és eljönne. Meg talán ha nem is lennék több neki mint a barátai de ugyanolyan fontos csak lennék.

Én:15/F Ő:14/L


2009. júl. 20. 11:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ilyen hosszú voltam. ÉS a válaszokat előre is köszönöm.
2009. júl. 20. 11:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hát érdekes a lány viselkedése...szerintem,ne keresd(lehet hogy nehéz lesz,de próbáld meg)Ne is írj rá msnen,próbáld "leszarni" kíváncsi lennék hogy mit lépne erre a hirtelen hidegülésre.Szerintem ő még nagyon "gyerek" és azt se tudja mit akar igazából.Szerintem te jobbat és komolyabb láynt érdemelsz.Na és az hogy a barátok fontosabbak-e mint a párom.(lány vagyok,15 éves) Hm ez érdekes...mert olyan egyenlő szinten vannak most!Eddig a barátaim voltak előnyben,de akkor sem volt az hogy mindig csak velük voltam és a párommal sose.Megtennék mindenkiért mindent.

Szóval ok hogy fontosabbnak tartja őket,de ez túlzás hogy veled meg semmikor nem találkozik,és játszik veled...

Ne hagyd!

Sok sikert:)

2009. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már bocsi, de a csaj egy hülye pi*a, aki csak szórakozik.azzal semmivel sem helyez előrébb a barátainál, ha veled is találkozik. az már igaz, hogy hanyagolni tényleg nem szabad a barátokat a párkapcsolat miatt, de ez azért túlzás amit csinál. mellesleg meg akkor ne fogja az időjárásra ha másik oldalon meg lesz@rja. hagyd a fenébe szerintem mert csak az idődet fecséreled vele, meg az idegeidet teszed tönkre. az meg hogy még ő van besértődve, hát no comment...
2009. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a csaj élvezni ls tudja hogy Te mennyire oda vagy érte... egy kicsit húzdd Te is az agyát! Próbáldd meg hogy nem keresed, várdd meg h ő keressen.

Ha nem fog, akkor sztem felejtsd el!

Kicsit fura, hogy mióta jártok egyszer sem találkoztatok... lehet hogy tart még egy kapcsolattól.. még fiatal...(mondjuk Te sem vagy túl öreg) :)

De ha nem fog menni sztem nem kell erőltetni!

Lesz még időd csajozni!

Addigis élvezdd a szabadságot!!! :)

2009. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tegnap fenn volt 2szer is és nem írtam neki ő se olyan 10 percig. Aztán kérdezte hogy:

- nem is irsz?

Jól van...

Meg volt sértődve és így köszönt el hogy cső pedig mindig sziát köszönünk egymásnak. Én irtam hogy szia és egy "szivecskét" és akkor ő is azt irta hogy szia és sok "szivecskét" rakott ki.

Amúgy köszi a válaszokat! :)

2009. júl. 21. 10:52
 6/6 anonim válasza:
egy suliba jártok?mert ha igen akkor probáld azt hogy inkább a barátaiddal vagy és vele annyira nem is foglalkozol de azért ne szard le teljesen.foglalkozz vele de csak ugy mellékesen.majd azt fogja hinni hogy elhidegültél töle és probálkozni fog hogy minél többet beszélj vele.nekem ez mindig bejött.remélem tudtam segiteni.
2009. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!