Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnál ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnál ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
ha mondjuk balatonon voltatok haverokkal és nagyon részegen megcsaltátok a barátnőtek akkor ti elmondanátok neki? nagyon szeretem a lányt és eddig sose csaltam meg, és most sem dugásra kell gondolni hanem bulis megcsalásra.. nem tudom mi lenne ha elmondanám neki az biztos hogy nagyon elszomorodna és kiakadna szakítana is lehet, de nem akarom elveszíteni..tudom korábban kellett volna gondolkodnom, és nagyon bánt a dolog
2012. aug. 7. 19:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
te döntesz.. vagy elmondod neki,és lehet hogy megbocsájt,vagy nem mondod el neki, később kiderül,és akkor már tuti nemfog,mert meg is csaltad,és még hazudtál is. én a helyedbe elmondanám. ha nem dob ki,akkor nagyonnagy mázlista vagy,ha kidob,akk fogadd el..te cseszted el
2012. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Mondd el, jobb ha tőled hallja!

Én nem bocsátanék meg, mi a garancia arra hogy mégegyszer nem fordul elő? A pia nem mentség semmire!

Ha meg is bocsát, sosem lesz ugyan olyan mint előtte, a heg megmarad benne és egy rettegés is lesz hogy mikor csalod meg újra, nem fog ugyanúgy tekinteni rád az biztos.

Ezen nincs mit szépíteni az a baj, ha akkor legény voltál, akkor most is legyél az és vállald a következményeket.

2012. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!