Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már rosszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már 4 napja nem beszéltem facebookon. Tegnap láttam, hogy feljött, de nem tudtam vele beszélni, mert vendégeink voltak. Nem is írt rám, és az apumat se kérdezte meg, hogy mikor megyek fel facebookra. 2 hete meghalt a papája (általában onnan ír), de azóta már feljött. Nem hiszem, hogy köze lenne hozzá. Nagyon ideges vagyok. Nem tudom mit gondoljak. :(
2012. aug. 7. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel? Vagy még jobb, miért nem mész el hozzá és kérdezed meg személyesen, hogy minden rendben van-e. Mellesleg találkoznátok is, ami nem épp hátrány ha kapcsolatban vagytok.
2012. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Manapság már a fészbúúúkon "zajlanak" a kapcsolatok? Talán nem facézni kéne, hanem felhívni!
2012. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Élvezd a békét, hogy nem hallgatod a hisztijét.
2012. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 legly ***** válasza:
Először is beszéld meg vele, másodjára felejtsd el ezt a facebook-on lévő beszélgetést, inkább ebbe a nehéz időbe legyél mellette, hogy tudja h téll szereted.
2012. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy távkapcsolatban vagyunk. Én külföldi vagyok és drága a hívás. Mégis tegnap meg próbáltam fel hívni, de nem tudtam elérni. Csak facebookon tudunk beszélni egymással.
2012. aug. 7. 23:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy itt mindenki külföldi, vagy távkapcsolatban él, és amikor valamit tenni is kéne egy kapcsolatért, akkor megáll a tudomány! Te komolyan úgy gondoltad, hogy fb-on fenn tudsz tartani hosszútávon egy kapcsolatot? Drága a telefon? Utazni még drágább? Akkor áruld már, hogy milyen megoldást vársz tőlünk????
2012. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak a véleményeteket kértem, hogy ez rosszat jelent-e.
2012. aug. 7. 23:24
 8/10 anonim ***** válasza:
"Tegnap láttam, hogy feljött, de nem tudtam vele beszélni, mert vendégeink voltak." Te mi ez? A barátnődet is mindig ilyen pocsék kifogásokkal utasítod vissza? Akkor nem csodálkozom, hogy tojik a fejedre, egyébként ha meghalt a papája, akkor talán kisebb baja is nagyobb a te nyavajgásodnál! Azt meg hogy értetted, hogy apudat sem kérdezte meg, hogy mikor mész fel fb-ra?
2012. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia.

(beszéltünk Face-en is.. ;))

biztos nagyon megviselte a papája amit nem csodálok..

Írj neki egy üzit vagy ami még szebb küldj neki egy kézzel írt levelet.. :)

És oké.. én egy szerelmi vallomást nem tudok tenni.. szóval lehet hülyén hangzik a válaszom. :D


Kedves válaszolók!

Addig míg nem ismeritek addig nem hiszem hogy bántani kéne.. ;)

2012. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, ha nem vagyok fent facebookon akkor az apumat kérdezi meg, hogy mikor megyek fel, mert az apum szinte mindig rajta van. Sőt ki sem jelentkezik róla sokszor. Tegnap se lépett ki róla.
2012. aug. 7. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!