Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lehet még normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még normális kapcsolat? (19F,16L)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel először novemberben jöttem össze, majd januárig minden rendben volt. Akkor a suli úgymond kiskirályával volt pár összetűzésem és volt egy fenyegetése is, hogy bármi áron, de megpróbál nekem ártani. És én úgy vagyok vele, hogy velem történhet bármi, de a szeretteimmel ne történjen semmi rossz. És ezért elkezdtem aggódni, hogy nehogy baja legyen a barátnőmnek, meg akkor elkezdtem kicsit jobban ragaszkodni. Barátnőm meg azt hitte, hogy miatta szenvedek. (egyébként a barátnőm pesszimista, visszahúzódó és van egy olyan "beütése", hogy azt hiszi, hogy ha ő nem lenne, akkor jobb lenne mindenkinek) És ezért arra jutott, hogy szerinte jobbat érdemlek és nekem is jobb lenne nélküle. Pedig nem igaz. Ezért akkor elkezdődött egy időszak, hogy szétmentünk, majd összejöttünk, de mindig azért mentünk szét, mert azt hitte, hogy jobb nekem nélküle. Sose volt olyan veszekedésünk, amiben egymást szidtuk, illetve mindketten szeretjük egymást.


Legutoljára június 5-én mentünk szét (két hónapja), de onnan tudom, hogy még mindig szeret, mert mostanában szokott görcsölt karkötőket csinálni (az elkészítése 3 nap, ha egyfolytában csinálja) és az elsőt nekem csinálta, szülinapi ajándéknak, illetve két hete volt a szülinapom és csak azért korán kelt, hogy átbuszozzon és felköszöntsön. Meg látszódik rajta. Illetve aug.7-én náluk voltam és és akkor is látszódott rajta, hogy szeret. Illetve csókig el is mentünk és mondta, hogy szívesen újrakezdené, de fél, hogy megint nehogy megint padlóra kerüljek miatta.

Szerintetek meglehet oldani, hogy normális kapcsolat legyen ebből megint?

Normális válaszokat kérnék



2012. aug. 8. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Bezéljétek meg szerintem lehetséges, van kedved privátban beszélni erről?
2012. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
benne vagyok, írtam :)
2012. aug. 8. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el pszichológushoz, és ha helyrehozzák az önbecsületét, bizalmát...stb. akkor lehet belőle rendes kapcsolat.
2012. aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megmondtad neki, hogy mi a bajod valójában? Ne haragudj de az ilyen "hős" gondolkodásnak van egy önző oldala is. Tudom miről bveszélek, mert voltam már a másik oldalon (igaz nem párkapcsolatban de itt nem számít). Az embernek joga van eldönteni, hogy mibe akar belekeveredni, és nem csak hagyni hogy mások eldöntség a feje fölött.
2012. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, elmondtam, de ő mindíg azt hitte, hogy miatta szenvedek

milyen önző oldal pl?

2012. aug. 8. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!