Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Introvertált nő + introvertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált nő + introvertált férfi. Működik a kapcsolat? Nem túl unalmas szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 09:50
 1/9 okoska31 ***** válasza:
100%
miért érdekel, hogy esetenként egy extrovertált szerint uncsi, ha nektek pont megfelel?
2012. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyenek vagyunk a férjemmel. Olyan jó, békés, nyugodt mindennapok, kellemes együttlét, és imádom őt, ő a másik felem :)
2012. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Diavolino44 ***** válasza:
39%

Sokszor volt mar ez a kerdes, ilyenkor keresobe erdemes utananezni.

Termeszetesen mukodhet. En pl nem birnek elviselni magam mellett egy extrovertalt not. Az elozo parom annyira zarkozott volt, hogy idegen tarsasagba orakon keresztul volt csondben, ez engem egyaltalan nem zavart.

Forditott esetben viszont lehet gond, bar ez inkabb csak feltetelezes. Egy introveltalt no vagyik arra, hogy iranyitsak. Eloszor biztos szimpatikus lesz, hogy sokkal erzelemgazdagabb, megbizhatobb a srac . Hosszutavon viszont nem biztos, hogy meglatja benne a FERFI-t. Valakinek iranyitani kell a kapcsolatot, s az ha a no, akkor egy ido utan ugy fogja erezni a pasinak o az anyja nem a parja.

2012. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyik sem vágyik nagy izgalmakra, akkor nekik nem unalmas. Apró dolgokban találják meg az örömöket.

A gond akkor van, ha mindkettő passzív, de az egyik vagy mindkettő mégis azt várja, hogy a másik pörgesse fel a dolgokat, ő maga viszont nem tenne érte.

2012. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én főleg az intrókkal jövök ki. Nyugdíjas feeling fájó derék, illetve nyugdíj nélkül. :D
2012. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyenek vagyunk, és nekünk nem az, mert nem is akarunk mást!
2012. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szabad megjegyeznem, introvertált nő létemre meglehetősen rühellem, mikor valaki (akárki) dominálni próbál felettem.
2012. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Diavolino44 ***** válasza:
15%

Valahogy sejtettem, hogy a valaszom, nem fog tetszni a noi hiusagnak. :)


Kedves hetes valaszolo!

Ha annyi ezresem lenne ahanyszor ezt hallottam...

Eddig minden baratnomtol ha megkerdeztek ki iranyitja a kapcsolatot, teremeszetesen ok! Ki mas? Nehogymar egy ferfi mondja meg,hogy en mit tegyek!

Ime a valosag:

En: Honey! Mit csinaljunk?

NO: Nincs kedvem nagyon semmihez, mond meg te.

En: Ok akkor nezzunk filmet. De milyet szeretnel?

NO: Valaszd ki,te mert mindig jol valasztasz.


En: Dragam, hva mennyunk iden nyaralni?

NO: Nem is tudom... Te mit javasolsz!

En: Gorogorszagon meg nem voltam.

NO: Oke Az tok jo lesz!

En melyik varosba vagy szigetre mennyunk?

NO: Tudod, hogy en sem voltam meg ott. Honnan tudjam mi a jo!


Igy esett, hogy 90%ban mindent en inteztem.


Valaki igyis-ugyis dominalni fog!

Ha a no a dominans, s ezt egy introvertalt pasi elfogadja, akkor alakul ki a Sarkany-feleseg es papucs-ferfj parositas, amit leginkabb azok nem latjak akik pont benne elnek.

2012. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
És eszedbe sem jutott, hogy azért reagáltak így, mert tényleg nem ötlöttek elképzelést a kérdésed feltételéig? Ha nekik őszintén mindegy, miért kéne dacoskodniuk ellened? Különben sem a "dominancia" ezen fajtájára céloztam a hetedik kommenttel. Ami igazán zavar, az a 'Te most le fogsz menni szépen a boltba és hozol nekem sört!' típus, az, aki az akaratom ellenére igyekszik belekényszeríteni valamibe. Te félreértettél.
2012. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!