Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Több mint 5 éve vagyunk együtt a párommal és van egy 7 hónapos kisfiunk. Ö sajnos egész nap nincs itthon a barátjával megy ide-oda éli a kis külön világát. Mikor hazajön persze vitázunk ezen és nagyon összeveszünk,van olyan hogy meg is ver.

Többre nézi a barátját mint minket. :(

Én itt vagyok 21 évesen és már sanaxot szedek minden nap ,hogy birni tudjam mert már elegem van shova nem járok,csak a kisfiamra vigyázok és megcsinálom a ház körüli teendőket. A facebookon is irogat a nöknek hogy kivel mit csinálna sex terén,de köztünk már fél éve nincs semmi. Sajnos a szüleimhez és senkihez se tudok költözni,mert nem vagyok velük joban.

Szerintetek mit tegyek,hogy ne túltegyem magam ezeken,mert már minden napom sirással telik.


2012. aug. 8. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
1 kapcsolatban mindig az irányit akinek kevésbé fontos a másik! szerintem nm érdemli meg h nyugtoaokat szedjél miatta! én ugyanebben a cipoben jártam. 6éves kapcsolat 4honapos kislánnyal. és életem legnagyobb hibáját köveettem el mikor hagytam elmenni őket mert aszthittem h milyen jolessz nekem a szabadság! azota csak 7végente látom a lányom és esténként imátkozok h kapjam vissza a családom! ha otthagyod 1-2 hétre ultimátumot adsz neki valoszinu észbekap! 29/f
2012. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hányszor hallottam már ilyet...

Bocsánatot kérsz aputól és elhúzol a p*csfejtől, ennyi.

2012. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha tied a ház, küldd el a .

Ha nem, akkor költözz el a .

2012. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már probáltam a szüleimmel beszélni de öket nem érdekli,azt mondják ezt választottam,hogy 21 évesen gyereket szüljek akkor éljek igy.
2012. aug. 8. 11:58
 5/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

milyen szülők már az ilyenek bakker.


m1 így is úgyis el kell húznod onnan.

bár mivel sanszos h nem fogod megtenni 1 kis hangulatzene a leendő totálisan sérült gyerekednek:

http://www.youtube.com/watch?v=n_Zz4uMCAhI&feature=related

2012. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!