Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim kérem nyilatkozzatok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim kérem nyilatkozzatok. Milyen sz a férfitípus, akibe szerelemesek tudtok lenni? Milyen férfitulajdonságokat szerettek, illetve gyűlöltök?

Figyelt kérdés
Kérem 20 fölöttiek írjanak, akik még hisznek a hosszútávú kapcsolatokban, a szerelemben, a romantikában. Ha van még ilyen.
2012. aug. 9. 19:44
 1/4 Kleo25 ***** válasza:
24%
Hát férfias teste legyen,ne legyen szőrős,mert az olyan....nem szép. Hát legyen figyelmes de ne tolakodó, de ezeket a tulajdonságokat mindenki maga dönti el hogy mi jó neki és mi nem. meg te érzed azt hogy meddig mehetsz el egy lánnyal.
2012. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán én éltem hazugságban eddigi életemet, de világéletemben evidensnek tekintettem, hogy ez nem fejbeli elhatározás kérdése.
2012. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

- először is legyen normális, aki 2 lábbal jár a földön...

- ne a külseje legyen az első (értem ezt a hajzselére, hajvasalóra -.-", cicomázás....stb) hanem a bnője,

- legyen humora-de ha kell tudjon komoly lenni s ne gyerekes...

- lehessen vele beszélgetni, ökörködni...

- ne legyen elszállva magától, legyen életcélja

- ne csak a nők által beszerzett strigulákat húzza a falra, hanem értékelje a nőt, ne a lukat lássa benne...


Én hiszek a szerelemben, nem véletlen tart a kapcsolatom már több éve.


L22

2012. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit utálok: ha cigizik, fülbevalója van, roma (nem vagyok rasszista de páromnak nem szeretném őket), fiatalabb, alacsonyabb és ha nem egy városban lakik velem (nem vagyok távkapcsolat párti). Szinte bármit megtudok szeretni egy emberben, mert véleményem szerint mindenkiben van valami szeretnivaló. A külső számomra nem annyira fontos, a belsőt tartom szem elött. 20L
2012. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!