Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? SOS

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom 3 éve,mellette szeretőm több,mint fél éve..A szeretőm iránt mély érzéseket táplálok..imádok vele lenni,vele szeretkezni!Talán jobban,mint a párommal!Állandóan hív,hogy szervezzünk közös programokat hétvégére,de mindig van kifogásom..mert a páromnak nem tudnék mit mondani..:(( A párom iránt már inkább szeretetet érzek és megszokást..de még nem döntöttem el kit válasszak..Most hétvégén is hívott strandra stb..mit tegyek?Hogy hozzam ki ebből a helyzetből a legjobbat úgy,hogy ne bántsam meg a párom..és a szeretőmmel tudjak lenni most 7végén??Mivel még nem jutottam dűlőre,így ésszerű,hogy még a párom is szeretem:SS Mit Tegyek?

2012. aug. 2. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyszerre két embernek az életére vagy befolyással. Neked pedig az a problémád hogy hogy csináld úgy hogy neked jó legyen? Ha a szeretőddel szeretsz együtt lenni inkább akkor hagyd ott a párodat, lehet hogy ő is jobban járna ne haragudj a nyers modoromért. De ez egy vélemény sok sikert a megoldáshoz.
2012. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Felfordul tőled a gyomrom.
2012. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd azzal, hogy megpróbálsz tisztességes ember módjára élni. Miért ilyen fontos neked, hogy átverd a párodat és folyamatosan hazudozz neki? Remélem nem profitálsz semmit ebből a kapcsolatból és hogy ő sokkal többször megcsalt, mint te őt. :)
2012. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem nem profitálok semmit sem egyik részről sem!!A páromtól nem kapok meg bizonyos dolgokat!Nem anyagi!!De még szeretem..és megszoktam!Azok írjanak akik segíteni is akarnak!!Köszönöm:)
2012. aug. 2. 17:16
 5/20 anonim ***** válasza:

"Nem anyagi" Ezt úgy kell értelmeznem hogy jól kihasználod őt anyagilag.


Tanács kell? Azt tanácsolom hogy valld be mekkora kis....voltál, mert hazugságban nem jó élni. Válassz hogy kit akarsz.

2012. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
De te normális vagy? Miért segítene bárki is asszisztálni egy ilyen patkány dologhoz?
2012. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
itt magadnak kell segitened,ha szeretek valakit el fogadom olyannak amolilyen nem keresek helyette mast...magad astad a godrot,masz ki belole
2012. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Senki nem volt még hasonló helyzetben?
2012. aug. 2. 17:27
 9/20 anonim ***** válasza:

Komolyan, már nem érdemes párkapcsolatban élni, mert a nőnek semmi se jó, nem lehet bennük megbízni, nem te vagy az egyetlen bogaram, aki ezt csinálja. Jól kihasználjátok a férfiakat, aztán mikor szerencsétlen megharagszik és már ott tart hogy lekeverne nektek két pofont ti sértődtök be. Ha annyira szereted a párod akkor elfogadod olyannak amilyen, ha meg nem akkor tovább állsz és nem vered át ilyen aljas módon. Gusztustalan undorító dolog amit csinálsz!


Ezért nem fogok nőt keríteni, mert nem is csoda ha nincs normális nő.... és ez számukra természetes ha ilyeneket csinálnak.

2012. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De én voltam hasonló helyzetben, olyan helyzetben amilyenben a pasid.
2012. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!