Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? 17/F

Figyelt kérdés
Van egy egy éves kapcsolatom, nagyon jól megvagyunk. A barátnőm hetente orosz intenzív tanfolyamon vesz részt, mert azt mondja, hogy ki akar majd menni oroszországba. Szerintem ez nagyon jó ötlet, engem is vonz a gondolat. De van neki egy anyja, aki nem rajong az ötletért. Ő azt mondja, hogy nem oroszország a legjobb, és ha ki akar menni külföldre, menjen amerikába, mert ott sokkal jobb élete lehet. De amúgy tök boldog az egész család, soha nem veszekednek, csak ez a nézeteltérésük van. Szomorú lesz a bnőm anyja majd, de el kell fogadja, hogy oroszországba akarunk menni. Mondjuk már beletörődött, hogy oroszországba megyünk, és már nem is bánja... persze csak azzal a feltétellel, ha küldünk majd neki képeslapot! :) Az apja kifejezetten támogat minket pénzel, amit nem akarunk elfogadni, de "túl kedves". Szóval amint tudunk, kimegyünk oroszországba. Remélem nem lesz túl hideg.
2012. aug. 11. 01:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
itt mi a kérdés? csak nekem nem esik le? o.O
2012. aug. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mit akarsz elmondani?
2012. aug. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szavakkal.
2012. aug. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
itt mi a kérdés? csak nekem nem esik le? o.O
2012. aug. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nem csak neked nem esik le, hanem sokan másoknak sem.
2012. aug. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
akkor nem én vagyok ilyen hülye...
2012. aug. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És kitől akarsz mit kérdezni?
2012. aug. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
oúú vazzeg, asszittem csak én vagyok álmos, és csak haluzom a hülye kérdéseket, de úgy látom esténként felébrednek az iq bajnokok, és idióta módjára írkálják a kérdéseiket... hallod haver, inkább menj aludni, és nézd meg holnap, hogy mit is írtál! :D
2012. aug. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon nagy idióta f.sz vagy,most jól lefárasztottál.
2012. aug. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés szerintem hova utazzanak Oroszországban.

Javaslom nektek a szibériai munkatáborok valamelyikét.

2012. aug. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!