Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? 17/F

Figyelt kérdés
Van egy egy éves kapcsolatom, nagyon jól megvagyunk. A barátnőm hetente orosz intenzív tanfolyamon vesz részt, mert azt mondja, hogy ki akar majd menni oroszországba. Szerintem ez nagyon jó ötlet, engem is vonz a gondolat. De van neki egy anyja, aki nem rajong az ötletért. Ő azt mondja, hogy nem oroszország a legjobb, és ha ki akar menni külföldre, menjen amerikába, mert ott sokkal jobb élete lehet. De amúgy tök boldog az egész család, soha nem veszekednek, csak ez a nézeteltérésük van. Szomorú lesz a bnőm anyja majd, de el kell fogadja, hogy oroszországba akarunk menni. Mondjuk már beletörődött, hogy oroszországba megyünk, és már nem is bánja... persze csak azzal a feltétellel, ha küldünk majd neki képeslapot! :) Az apja kifejezetten támogat minket pénzel, amit nem akarunk elfogadni, de "túl kedves". Szóval amint tudunk, kimegyünk oroszországba. Remélem nem lesz túl hideg.
2012. aug. 11. 01:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csak villogni akar. Remélem, sz@rrá fagytok.
2012. aug. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fogod,kinyitod a pofád megerőlteted a hangszálaidat és elmondod hogy "Sajnálom mama,a lányával Ororszországba megyünk ha tetszik,ha nem. Panaszokkal,mellékhatásokkal kérem forduljon a legközelebbi gyógyszerészégez/orvosához.'
2012. aug. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
gyógyszerészéhez* ..sorry most keltem..(előzővoltam)
2012. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Amerika helyett Oroszország. gratulálok!
2012. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ez f.sza leírtál egy történetet, köszönjük :D
2012. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!