Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, hogy ilyen ritkán keres?

Figyelt kérdés
A barátommal most 2hétig távol vagyunk egymástól,családi program miatt.Az első 1-2 nap beszéltünk többször is telefonon(ingyen beszélünk), de tegnap pl csak 1x. Ígérte,hogy hív még,de nem hívott.Ezért hívtam én,de nem vette fel. Csak másnap délután hívott vissza. Lehet,hogy én reagálom túl,de valahogy úgy képzeltem, hogy jobban hiányzom majd neki és többször keres.Szerintetek ebben a helyzetben mennyi kommunikáció lenne a normális? Ti mit gondoltok erről?
2012. aug. 11. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

nálunk a volt barátommal amikor külön nyaraltunk akkor napi egyszer beszéltünk este, hogy hogy telt a nap, de mikor külföldön volt egyikünk akkor minden másnap

szerintem nincs evvel baj, pont jó

2012. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hogy egy-egy nap nem beszéltek, az teljesen normális, ne aggódj emiatt.Neki most dolga van,te meg ráérsz aggódni, lesz ez fordítva is,nyugi.Nincs itt semmi gond, adj neki egy kis időt.
2012. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 naponta pár perc. Nem vagyok az a csacsogós fajta.
2012. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 20, ő 24.
2012. aug. 11. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég a napi egy telefon.
2012. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!