Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha két huszonéves udvarol/udvarolna egy tizenévesnek, akkor (folyt)?

Figyelt kérdés
akkor az egyik máris pedofil, pedofilnak mondható, szörny meg egyebek, lincsgyanús, míg a másik jópofa, érett srácnak, aki jó hatással lesz a tinire, mert "sok mindenre megtanítja" - legalábbis ennek van beállítva? nem fura ez?
2012. aug. 11. 22:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Elmondom: az egyiknél nem csak felvetődhet, de inkább bizonyos, hogy komoly kapcsolatot akar a lánnyal, csak a koruk miatt érdekes a helyzet. A másiknál (ez esetben nálad, kedves 22évesdebreceni), csak az számít, hogy egy lány fiatal, majdhogynem gyerek legyen. Az első lányregénybe való, te meg a rendőrségi hírekbe. :)

Szedd már össze magad! Mire jó ez?

2012. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
22 éves debreceni??? ezt meg honnan "szoptad"?
2012. aug. 12. 10:01
 13/20 A kérdező kommentje:
de: szó, ami szó, ha a "magadfajta", a gondolkodás csíráját sem mutató emberek a hangos többség, akkor érthető. szerintem te elmebeteg vagy. szívből kívánom, hogy a "magadfajta" álomvilágban élő elmebetegek az internet világán túlra nem teszik a lábukat. sok bajt okozhatsz ugyanis az ártatlan embereknek. undorító, felszínes, az értelmet totálisan mellőző, de pálcát törő, zsigerből megbélyegző fajta a tied.
2012. aug. 12. 10:17
 14/20 anonim ***** válasza:

Hiába nyivákolsz, akkor is te vagy nő nélkül. :) Ha belátnád, hogy beteg vagy, kezelhetne egy orvos és lehetne még rendes életed. Ismerek egy párt, ahol a lány 16 volt, amikor összejött a közel 30 éves pasijával. De ott a lányba szeretett bele, nem a korába.

Egyébként meg a fiatal lányok kritikusabbak, ha úgy néznél ki, hogy lehetne tizenéves csajod, akkor lenne. De nincs. :)

2012. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

és én hol írtam, hogy a korába szerettem bele? semmilyen alapot nem adtam arra, hogy ezt hidd, innen látszik, hogy az ostobaságod az eget veri. de igazából, szerintem, szimplán csak jó munkaalap lehetsz egy pszichológusnak.

engem nem érdekelnek a tizenévesek, engem egy érdekel, azaz: ő. várj, kitalálom, te vagy az a 30 éves, aki nem mellesleg pedofil, és azt az egyszerű pszichológiai eszközt használja annak érdekében, hogy ne mondják rá, ne érezzen bűntudatot, hogy pedofil, hogy másokat támad, van egynéhány (nem ilyen jellegű) történelmi példa is erre. jaj, értem. tehát, te meg tudod állapítani, ki pedofil, ki nem, csak úgy, érzésből. remélem, így, érzésből egynéhány rasszista, vagy antirasszista félholtra ver majd az utcán, "megérzésből", első blikkre. jó lecke lenne, hogy finomíts gondolkodásmódodon.

2012. aug. 12. 15:49
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne semmi gond veled, nem írtál volna ide, de még ha mégis, nem húztad volna fel magad ennyire. :) Engem támadhatsz, de ettől még mindig te vagy a beteg. Úgyis úgy elver az apja, hogy többet nem leszel egész ember. :)
2012. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

ez bizony gyenge volt, mert te már régebb óta itt vagy, én pedig tegnap regisztráltam, ergo neked több segítségre van szükséged, mint nekem. kivel is lehet a több probléma?

az pedig, hogy felhúzom magam rajtad, nagyon egyszerű: igencsak bosszant az érv nélküli, kártékony, megbélyegző emberi butaság. egy érvet nem írtál, miért vagyok beteg. az pedig, hogy ugyanazzal jössz (indok/ok/gondolatok/érvek nélkül), mint a többi "érdekes" személyiség, külön hergel.

nem én vagyok az, aki támad, hanem remélhetőleg egy olyan ember, aki hasonló gondolkodásmódú, mint te, csak éppen az öklével dolgozik. mondjuk úgy, sorsszerű lenne.

2012. aug. 12. 16:33
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért vagy ilyen dühös. Feltettél egy kérdést, amire én kimerítően válaszoltam. Nincs bennem rosszindulat, de meggyőződésem, hogy aki kislányokkal érzi jól magát, az esetek 99%-ban egy testi-lelki nyomorult, akin csak az orvosok segíthetnek. Azt is megmagyaráztam neked, miért tekintenek különbözőképpen az emberek a tizenéves lányok felé közelítő férfiakra. Valószínűleg nem a jóindulat és a szeretet sugárzik belőled. Az emberek érzik, ha nem is tudják megfogalmazni, ha valakivel nincs rendben valami.

Hidd el, én toleráns vagyok és meglehetősen antirasszista. Amit te művelsz, azzal szemben senki sem lehet toleráns, mert akár tönkre is vághatod azt a kislányt. Jól látszik a válaszaidból, mennyire agresszív vagy, ha valaki ellent mond neked. Még egy felnőtt nőben is komoly kárt tehetnél, nemhogy egy gyerekben. Jól van így minden, nem való nő melléd. Duzzogj csak. :)

2012. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

értem, most jön az a lépés, mikor még képes vagy magadat is meggyőzni, hogy "de hát én nem is mondtam semmi rosszat! hát most miért förmedtek rám? teljesen normális voltam" - tipikus, kár, hogy ez már kései lépés.

nagyon megy a maszatolás. ráadásul megint kezded, kiemelem, az általánosítgatást: "aki kislányokkal érzi jól magát, az esetek 99%-ban egy testi-lelki nyomorult". ennél nagyobb általánosítás nincs. két részben: először is, nem tudhatod, hogy hány százalékuk az, más részről, nekem eddigi életem során ez az egyetlen ilyen mértékű korkülönbség. megint általánosítasz, és meg is bélyegzel.

nem a jóindulat és szeretet árad belőlem? kíváncsi lennék, ha mondjuk leköpnének téged az utcán, csak úgy, ok nélkül, és valamilyen mondvacsinált okkal még be is húznának neked, te mennyire lennél "pacifista" - mert körülbelül ezzel kezdtél, te ultratoleráns.

kedves elmebeteg barátom, idézem az első hozzászólásodat:


"Elmondom: az egyiknél nem csak felvetődhet, de inkább bizonyos, hogy komoly kapcsolatot akar a lánnyal, csak a koruk miatt érdekes a helyzet. A másiknál (ez esetben nálad, kedves 22évesdebreceni), csak az számít, hogy egy lány fiatal, majdhogynem gyerek legyen. Az első lányregénybe való, te meg a rendőrségi hírekbe. :)

Szedd már össze magad! Mire jó ez?"


szerintem nem kell ezt elemezni, ha képtelen vagy felfogni kopaszodó fejecskéddel, és nyáltól csöpögő ":)" smileyhalmazoddal, akkor elszomorodom.


amit te "érzel", azt úgy hívják, hogy előítélet, kapaszkodva valamibe. tehát, ha mondjuk én azt "ÉREZNÉM" hirtelen, hogy ezzel a mentalitással (de ez már érvnek számít, nálad még azok sincsenek) te káros LEHETSZ a társadalomra, akkor, mivel megint csak ÉREZNÉM, hogy a rendőrség vagy a pszichiáter nem jól "kezelne", ezért, mert "TUDOM", hogy nekem "mindig IGAZAM VAN!", mondjuk tönkretenném az életed (és természetesen ez az egész irónia, mielőtt tiszta elméddel máshogy értelmeznéd). izgalmas, mi?


ne haragudj, de ez a "toleráns" vagyok duma elég gyengén cseng azok után, amiket idehánytál...


"Jól látszik a válaszaidból, mennyire agresszív vagy, ha valaki ellent mond neked. Még egy felnőtt nőben is komoly kárt tehetnél, nemhogy egy gyerekben." - na ez az a mondat, ami miatt kinevezlek a Korlátolság Archetípusának. mindezt pár mondatból eldöntötted. halljuk, van pszichológiai végzettséged, esetleg elmeorvosi képesítésed? több éves, nyomozói tapasztalatod? ha nem veszed észre, te több kárt teszel, tettél, tehetsz ebben a világban, mint én. szívből kívánom, hogy soha se legyen gyereked - nem azért, mert neked akarom károd, hanem nem bíznék a sorsodra senkit, mert abból vagy rabszolga lesz, vagy agymosott, vagy pedig csellengő - ez a felfogás igencsak kártékony. inkább leszek "duzzogó" (azaz jelen esetben jogosan felháborodott), mint álmegmondóember, álbölcs, aki vagy totálisan korlátolt, vagy szimplán trollkodó. és az a nő, akit te nőnek tartasz, eléggé távol állhat az igazi nőktől, úgyhogy, hidd el, azokat megtarthatod magadnak.


nagyon hasonlítasz egy ismerősömre, bizonyos D. Péterre, egy kopaszodó, gyakorta nyálasan mosolygó, álmegmondóemberre, aki, nagyon fura, de elég sok tizenévessel veszi körül magát. nem baj, petikém, fogjuk az időjárásváltozásra agymenésed, bár meglepő, úgy tudom berettyóújfaluban még nem esett az eső ma...

2012. aug. 12. 17:51
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kiről beszélsz, nem is fontos. Tudod, miért vagy ilyen mérges? Mert tudod, hogy igazam van, a lelked mélyén te is elítéled, amire készülsz, az én válaszaim meg éppen kapóra jöttek, hogy kiélhesd a frusztrációd. Beteg vagy, barátom, és ha nem kezelteted magad, biztosan bucira veri a fejed az apja. :)

Egyébként, te mit gondolsz a saját kérdésedről? Miért nézhetnek téged pedofilnak az emberek, míg másokat nem?

2012. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!