Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy zátonyra futott kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy zátonyra futott kapcsolat vagy csak én vagyok tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A helyzet az,hogy még nem volt komoly kapcsolatom.

Megismerkedtem egy sráccal,elvette az eszemet,beleszerettem.

A lényeg pedig az,hogy gyorsan kimerültünk a beszélgetésekből,eleinte nagyon jó volt éjszakákat átdumáltunk meséltünk ez az,de most már nincs miről.

Lehet ahhoz köze,hogy én mindig is jó tanuló voltam egyetemen is mérnöki karon jeleskedem ő meg csak érettségizett (és még abban sem túl jól?).

Szüleim megmondták,hogy baj az,ha sokkal okosabb vagyok,na de ilyen gyorsan felmerültek a gondok?

Járt már valaki így?Most mit tegyek,amúgy nagyon jó a kapcsolatunk de még nem hosszú 2 hónapos.


2012. aug. 13. 20:41
 1/8 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2012. aug. 13. 20:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha már 2 hónap után kifulladtnak érzed a kapcsolatot akkor az nem szerelem. Ezt egyedül szerintem te tudod eldönteni, de a sráccal mindenképpen beszéljétek át a dolgot.
2012. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligencia nem függ iskolai végzettségtől, papírtól.

Ettől függetlenül, ha ilyen hamar eljutottatok idáig, akkor valószínűleg nem lesz hosszú kapcsolat, ezek szerint egyszerűen nincs közös témátok, nem vagytok egy hullámhosszon.

2012. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az önbizalmad több a kelleténél, és az a baj hogy többre tartod magad mint őt, pedig pont fordítva kéne ha annyira szerelmes vagy. Ne vedd bántásnak amit írtam, de ez a véleményem.
2012. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha eleve így állsz hozzá, hogy te okosabb vagy, a hőn szeretett barátod meg csak éretsségizett,azt sem túl jól,akkor kár volt belekezdeni ebbe az egészbe!!!
2012. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig nem,nagyon szeretem,de nincs miről beszélgetni :(
2012. aug. 13. 20:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ne izélj,eleve ezt ő is belátja,másrészt tényleg így van :D
2012. aug. 13. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Ja, akkor szerintem dobd azt az idióta, tudatlan, csak érettségizett srácot és szedj fel egy hozzád hasonló tökéletes, kiváló, k.rvaokos zsenit. :)))
2012. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!