Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a párommal. Amióta ismerem, csak nekem van keresetem, abból élünk, fizetünk albérletet.

Szerencsére, sikerül olyan bevételre szert tennem, amiből futja az albérletre, normális szinten kajára, mindemellett, lenne még kb 150-200.000Ft, ami megmarad. Rengeteget dolgzom, hogy ez meglegyen.

A párom a ház körül eddig, kb semmit nem segített, mostmár nagy harcok árán, néha rendel egy pizzát, vagy vesz valamit, a pár háznyira lévő bevásárlóközpontban.

Minden hónapban, már a második héten, teljesen lenullázza a kártyát. Annyira, hogy magamra semmit nem tudok költeni, néha, még fodrászhoz is hónapokat kellett "várnom" hogy el tudjak menni. Ruhát, már évek óta nem vettem magamnak. Magamra időm nem jut. Mikor nem dolgozok, fáradt vagyok vele azon vitatkozni, hogy ez így nagyon gáz. Egyébként is mindíg leterel, hogy ő fáradt most a problémákról beszélgetni, vagy bevág vmi hülye trükköt , hogy végül én legyek a hülye. Most egy hét van még fizetésig, de már csak 2.000Ft van a kártyán.

Közben, rendeltem egy másik bankkártyát, ami meg is érkezett, a szüleihez (ide az albiba nem akartam rendelni), 40.000Ft volt rajta. Én, már két hete, reggeltől estig csak dolgoztam, gondoltam, ma elmegyek egy kis fürdős szaunás pihenős napot tartok. Tegnap kérdeztem, megvan e az új kártyán az összeg, mondja persze.

Erre, ma , mikor kérném, kiderült, hogy már azt is elköltötte, az utolsó fillérig. :D és még hazudott is róla.

Ha minden igaz, most tán lesz munkája. Mielőtt kiderült volna a hazugság, kedvesen megkérdezte, mit szólnék, ha ő adna nekem 40.000Ft-ot, hogy "valahogy kinézzek". :D


Egyébként, békés embernek tartom magam, és türelmes vagyok. Nem szeretek veszekedni, eddig abban a hitben éltem, hogy ha vkit megkérünk vmire, szépen, akkor annak lesz foganatja. És szeretem is.


Egyszerűen nem értem, hogyan lyukadhattunk ki ide. Folyton visszaél a bizalmammal, és azzal, hogy nem akarok beleszólni a dolgaiba. Ráadásul, ahogy elnézem, hazudik is, megvannak a saját kis dolgai, amiről akkorsem beszélne velem, ha a fogát húznák. És ezt most kezdem csak látni, mert eddig, 5 év alatt tökéletesen játszotta a kedves, megértő, segítőkész fiút.


Köszi h elolvastad. Csak ki akartam írni magamból.



#majdtörlöm
2012. aug. 14. 02:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Viccen kívűl,...szerinted ilyen egy párkapcsolat???Igaz én gyesen vagyok a kisfiunkkal (nő vagyok),a párom sokat dolgozik, közel nem keres ennyit.A fejemben meg nem fordulna,hogy én elköltsem az ő fizuját, amit kapok,azt csak úgy kapom,nem azért mert kiharcolom.Ez egyáltalán nem természetes, és szeret téged??Lehet,de a pénzedet jobban.Te dolgozol meg érte és csak költi a pénzt,rád meg nem marad semmi:S Kicsit durva szerintem.Lehet csak én gondolom így,de ilyen kapcsolatnak semmi értelme.Ha ennyit keresnénk,akkor azt a 150-200ezret félreraknám,szép kis összeg gyűlne össze egy lakásra.Amíg a pároddal vagy,addig semmi nem lesz belőled!!Amikor elköltötte a pénzt,kaptál tőle egyáltalán valamit?Mert gondolom nem,ahogy leírtad ruhát sem vettél már jó ideje.Pedig ennyi pénzből bőven telne!
2012. aug. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha annyira oda vagyol érte, maradj vele. Egyszerű, a TE kereseted, TE kezeled. Sok kapcsiban külön kártyák vannak. Nálunk 30 év házasság után is külön. Plusz közös kiadásokra össze dobjuk. Így, ez egyértelmű lehúzásnak látszik kivülről.:))
2012. aug. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Kedves KEVIN86. Szerintem a kérdés FAKE.
2012. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

1. Ez igy egyáltalán nincs rendben. Az ugyan hülyeség, hoyg a férfinak kell eltartani a családot - ez igencsak elvault, középkori nézet, de az egyáltalán nem normális, hogy a barátod nem dolgozik.

2. Ha ennyire nem tud bánni a pénzzel, akkor ne adj hozzáférhetést a számládhoz, viszont adj neki oda havi X összeget, ami szerinted elég neki.

3. A legföbb kérdés, hogy MIRE költi el ezt a rengeteg pénzt, mert az egyáltalán nem mindegy, hogy pl. ruhákat vesz, vagy elissza, eljátssza, stb.

4. Az, hogy még hazudik is neked, még rontja a helyzetet, a helyedben nem maradnék vele, mert jobb nem lesz, söt idövel egyre rosszabb. De végül is a te életed, úgy rontod el, ahogy neked tetszik.

2012. aug. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Neharagudj,de a párod....le sem írom.És hogy miért csinálja ezt??Mert Te engeded...

Nálunk most a párom(F)dolgozik,én támogatást kapok egy keveset-ez megy kajába...párom is ad,de ha valamit akarok venni,akkor megkérdem,hogy vehetem e.pl újság...

2012. aug. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nagyon naiv vagy...kutyából nem lesz szalonna...lehet azt gondolod hogy nem röhög a markában a párod, de mint egyes nők, ugyanúgy vannak olyan pasik is akik tökéletes színészek...és képesek bármit elhitetni...

Persze hogy biztatott Téged hisz biztos kereseti forrás vagy neki...az meg bunkóság hogy elveri az összes pénzedet...


Én nem tudnék egy ilyen élősködő pasas mellett élni...


Mivel dolgozol, ebből azt szűrtem le hogy nem a 20 alatti korosztály vagytok, több eszed is lehetne...hessegesd el a lila ködöt és láss-gondolkozz tisztán, mert ez így nem normális dolog...


N22

2012. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő kritikákat.


"A pároddal pedig ülj le és magyarázd el neki, hogy mostantól kezdjetek el spórolni a jövőre, úgyhogy a Felesleges költekezésnek vége! Ha lesz munkahelye, majd meglátod hogy fog viselkedni, addig ne hozz elhamarkodott lépést! De, ha nem fog változni akkor lépned kell..."


Amúgy, nem arról van szó, hogy rámtelepedett, és eltartatja magát, közben röhög a markába.

Egyikőnkek sem volt "semmije" (anyagiakra értem), amikor találkoztunk. Neki volt szerető családja, akik azért támogatták. Nekem még az sem.

Idővel, én kaptam egy jó lehetőséget.

Ami neki később, ha minden jól alakul mostanában fog összejönni.


Tehát, nem is kell sokat várni rá , hogy körvonalazódjon, mi az igazság.


Köszi még1x a válaszokat, és hogy olvastatok!

Szép napot mindenkinek!

2012. aug. 14. 09:11
 18/26 anonim ***** válasza:
Neked túl élénk a fantáziád.
2012. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Miért?! Tán egyszarvúakról, és manókról írtam?
2012. aug. 14. 09:19
 20/26 anonim ***** válasza:
Amúgy mit dolgozol,ha már ilyen jól keresel?
2012. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!